Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Grunge/Rocker stílusú lányok...

Grunge/Rocker stílusú lányok milyen felsőket hordanak télen ing és póló helyett?

Figyelt kérdés
Illetve egész évben,mert én már unom az ingeket. És milyen cipőt hordanak? (bakancs kilőve)

2015. nov. 11. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem ugyanazt amit az év más szakában.. pólót, inget, trikót. Én bakancsos és edzőcipős vagyok.
2015. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat a pólókat, mint nyáron, hozzá vastagabb fekete kötött pulóvert ha hidegebb van. Cipőt én bakancsot hordok de vannak mostanában jó csizmák is, amik tetszenek.
2015. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Kötött pulóver. Meg Kurt Cobain szürke kardigánja megvan? na olyat.
2015. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

[link]

például ilyen cipőket... ez mondjuk inkább vintage de é nagyon szeretem ezeket a fajtákat.. amúgy hordhatsz mintás blúzokat is vagy ruhát vastag kötött harisnyàval.. de egyszerű pólókat amiket a többi évszakban, kötött pulcsit.. stb.

2015. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!