Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúba menjek bulizni?

Magassarkúba menjek bulizni?

Figyelt kérdés
Szalagavatóm lesz és arra veszek egy fekete magassarkút utana az afterra egy fekete ruhába megyek és ahhoz is az a cipő illene. Nem szoktam magassarkút hordani szalagavató előtt is 2 hétig itthon gyakorlok benne. Szerintetek bemerjem vállalni az esti buliba is? Arra is gondoltam,hogy viszek egy balerinat biztos ami biztos.

2015. nov. 11. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a cipő amit kinéztem max. 12 cm de lehet kisebb.
2015. nov. 11. 19:41
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Buliba semmikepp ne vegyel fel magassarkut. Bnom is azt vett fel egyszer, hiaba mondtam neki h fajni fog a laba..es igaza is volt..az egesz estet vegig ulte.
2015. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem kell annyira ragaszkodni a cipőkhöz. Ha már fáj a lábad, fogod és leveszed!
2015. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy hozzászokva, akkor mindenképpen vigyél cserecipőt!
2015. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Merjed, legalább feldobod a hangulatot mikor piásan bukdácsolsz, esetleg hasra esel. :D
2015. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
áááááá hülyeség. nem vagyok lány de egy magassarkúban szerintem járni is épp elég, fényes nappal, nem, hogy egy szórakozóhelyen, ahol esetleg kevésbé jók a fényviszonyok, vagy egyáltalán táncolni, abban lehetetlen :D ha mész az operába akkor oda az estélyi mellé lehet, de egy buliba bőven túlzás :D meg butaság, nem praktikus...
2015. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Úgyis megdugnak, tökmindegy mi van rajtad...
2015. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy 12 cm vagy kisebb! A 12 cm BRUTÁLISAN magas sarok. Nem elegáns, hanem közönséges, és egy pillanatra sem lesz kényelmes. Ha kisebb, mondjuk 6 cm a sarok, azt gyakorlással simán meg fogod szokni két hét alatt, és jó lesz a szalagavatóra is, meg a bulira is.
2015. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Platform nelkul a 12cm valoban nagyon magas.En ugy,hogy megszoktam a magassarkut,tuti nem birnek ki benne egy egesz ejszakat.Szerintem az afterre mar ne abba menj.Sotetbe szerencsere nem is latszik :)
2015. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7es megmondta a tutit :D
2015. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!