Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok nekem való...

Hol találhatok nekem való melltartót?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hol talál bárki akinek nem átlagos vagy normális a teste?

Nekem pl. a műtétem miatt kissé be van esve a mellkasom, és emiatt a melleim nincsenek olyan közel egymáshoz (hálaistennek nem feltűnően de ha olyan melltartót veszek ami összenyomja a melleket... hát... nem tudja összenyomni és fáj. )

Meg azzal is bajom van hogy a melleim alatti részen nagyon tud szoritani. Hiába veszek nagyobbat, akkor a kosár is nagyobb ami a kis cicimre nem jó.

Tudom hisztis vagyok de létezik normális melltartó az én istenverte melleimhez? :D



2015. nov. 11. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs mit összenyomni akkor nyilván ne push uposat vegyél mert az sose lesz jó. Leginkább sima szivacsos topokat éri meg venni szerintem a te esetedben. Vagy merevítő nélküli vékony szivacsos vagy szivacs nélküli melltartót, sportmelltartót.
2015. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp szivacsos kell, utálom ha lóg a cicim, nem szeretem a formáját...
2015. nov. 11. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Édesem, azé' mert nem jó méretet veszel.



A pánt és a korsár csak együtt értelmezhető, tehát nincs olyan hogy valakinek B-s melle van, olyan van, hogy 75 B, meg 80 B de ez máshogy néz ám ki.


[link]


Nézd meg ezt a képet.

A fölső sorban az összes lánynak azonos űrtartalmú kosár van, de mivel az egyiknek pici, a másiknak meg nagy a háta, az egyik C-s a másik F-es kosarat hord.


A második sorban mindegyiknek DD-s melle van (ami ugyanaz mint az E), és bár az egyik nagydarab, a másik vékony, arányaiban mindegyik ugyanaz.


És amint a harmadik sorban látható, ugyanolyan a pántméret esetében ha a betű növekszik, nagyobb a kosárméret.


Magyarán neked akkor most egy számmal nagyobb pánt, és eggyel (vagy kettővel) kisebb kosárméret kell.

Tehát ha eddig volt mittudomén 80b, akkor vegyél egy 75A-t, vagy akár 75AA-t.

2015. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire nyomja össze, a fazontól függ. Pl [link] ennek a középső panelje viszonylag széles, ilyesmi fazont keress.
2015. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!