Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HUNTER gumicsizmát vásároltam...

HUNTER gumicsizmát vásároltam a napokban, mondja már meg valaki, hogy én vagyok a béna vagy tényleg fura benne menni?

Figyelt kérdés
36-os a méret 22,5cm-es talphosszal, nekem 22cm a talphosszam, eleve érződik az a fél cm. Zokni nélkül esélytelen, max valami vastaggal. Hallottam már, hogy eleve azért van, hogy vastagon, , öltözzünk" alá, de mégis fura. Vagy csak azért, mert még nem hordtam gumicsizmát? Valakinek valami tapasztalat?

2015. nov. 12. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Először nekem is fura volt, pont 36-os is a lábam.

Aztán megszoktam.

Először így "klaffogtam" benne:DDD

2015. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez hagyján, én lerendeltem online (ergo próba nélkül) Martenst, elméletben (és gyakorlatban is lábhosszra/szélességre) tökéletesen passzolt, de a qrva varratnál majdnem elszorította a lábamban a vért, küldhettem vissza. Küldhettem vissza cserére egy nagyobbra.


Szóval szerintem cseréld le - pontosabban, ha van lehetőséged, próbálj fel mást cipőket is ugyanazon márkából és kollekcióból, hogy lásd, alapból ilyen "fura" az összes, vagy az adott cipővel van baj.

2015. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is kb, mint valami betojt kacsa úgy megyek benne, ha sietni kell :D Sajnos ennél kisebb nem volt, cserélni nem tudják, más pedig nem tetszett a boltban. Szóval remélem megszokom, mert nem szeretném levásárolni, még esetleg eladnám, ha mégsem javul a helyzet. Lehet olyan, mint a magassarkú? Bele kell jönni? Vagy Hunter zoki + még 1 vastag kombó? Télen tuti jó lesz :D
2015. nov. 12. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell még vastag zokni is, meg fogod szokni, hidd el! Én is megszoktam nagyon hamar. (1. válaszoló)
2015. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!