Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövőhéten lesz egy céges...

Jövőhéten lesz egy céges karácsonyi vacsi, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Először gondoltam a fekete nadrág, és valami elegáns felső párosítására (viszont nekem csak fehér volt, sulis ünnepek miatt, ugye... :D fekete-fehérbe meg nem akarok menni, úgy néznék ki, mint aki valamilyen iskolai ünnepélyre megy), vagy valami egybe ruhára. A múltkor a Tesco-ba láttam egy tök jó fekete ruhát, nem kivágott, a szoknya se túl rövid. Viszont nem tudom, hogy nem-e fáznék így jövőhéten? Van szoknyám, de az combközépig ér, abba azt hiszem nem illene mennem. Cipő magassarkú lenne, vagy egy bokacsizma, aminek van egy kicsi sarka. Szerintetek melyik lenne a praktikusabb?

20/L


2015. nov. 13. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem visszafogott legyél, mégis karácsonyi hangulatú, tehát a fekete ruha szép lehet, ha térdig ér a szoknya, és valami flitter vagy csillogó dolog van benne. A ruha legyen egyszínű, és kiegészítőkkel dobd fel az egészet, ha hidegebb van, jó a bokacsizma is hozzá. :)
2015. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!