Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Egyik ismerősöm...

Lányok! Egyik ismerősöm mondta, hogy azok a lányok, akik az alkarjukon hordják az 5 kilós táskát előre tartott karral, azok ribik. Ugye ez igaz?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Többnyire
2015. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha te ez alapján ítélsz meg embereket, akkor veled van a baj.
2015. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot.LOL
2015. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd mennyi ribi: [link] Istenem...
2015. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz ribi valaki... húgom is így hordja, távol áll a ribitől, csak egy divatmániás egyszerű tinicsaj. Mondjuk az tény hogy marhára bénán néz ki ez a kéztartás.
2015. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem mekkora az Isten állatkertje az első válaszadóval együtt, az már az agyát is elgyúrta. Komolyan múltkor eszembe jutott ez mikor így vittem a táskámat mert úgy volt kényelmes, hogy valamelyik agyhalott baromtól ezt már hallottam, de k*rvára leszarom úgy hordom a táskám ahogy nekem tetszik, az hogy erről ki mit gondol nem érdekel. Szánalmasak vagytok.
2015. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdezővel és az első válaszolóval igazán komoly gondok vannak agyban! :D
2015. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem attol lesz valaki ribi hogy hogyan hordja a taskat -_- hanem a viselkedesetol ...egy full sminkben levo miniszoknyas csaj is lehet kedves es NEM ribi ,nem minden a kulso...
2017. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!