Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen vagy ehhez hasonló...

Ilyen vagy ehhez hasonló felsőt/ruhát hol lehet kapni? (Sugarbird-ön kívül)

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 15. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
marianna herrhofer
2015. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2015. nov. 15. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen a MH Madrid felsője :) 13 ezer, csipkéből pedig 15...nem sokkal olcsóbb mint a SB.

(Én amúgy ajánlom a MH. márkát nekem az abszolút kedvencem :))


[link]

[link]

[link]


Aréna Plázában van üzletük (Tesconál lévő mozgólépcső pont oda visz).

Tegnap voltam van ezekből a felsőkből (akkor is a webshopon nem elérhető).

2015. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem irtó gagyi a Marianna Herrhofer! Vacak anyagok, rossz minőségű varrás. Némelyik ruha úgy néz ki, mintha valami gyerek varrta volna össze szórakozásból. Mintha nem lennének befejezve a ruhák.

2x bementem, de mindkétszer csalódottan jöttem ki. Elég is volt belőle!

Ráadásul az eladó is bunkó volt mindkétszer! A méretezés sem normális.


A Nana's-ban nézd meg! Olcsóbb és sokkal jobb minőség, magyar tervező.

2015. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik eladó volt ott bunkó? Mondjuk ha bemész flegma fejjel egy üzletbe nyilván nem lesz bűbájos az eladó. Akkor se ha te vagy a vevő...

Ráadásul a MH eladó mind család/barát így nem kell félniük hogy ki lesznek rúgva ha nem nyalják körbe a paraszt vevő seggét.

A minőség nagyon nem rossz, gondolom nem vettél ott még semmit...elvégre kifordultál az üzletből akkor honnan is tudhatnád a minőséget?

2015. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kifordultam, szétnéztem alaposan és próbáltam is! Aztán csalódottan jöttem ki. És sosem szoktam flegma lenni, mindig kedves vagyok az eladókkal. Melyik eladó volt? Molettebb volt, arra emlékszem. Járok sok üzletben, ahol törzsvásárló vagyok ott név szerint ismerek mindenkit, de nem jegyzem meg őket, nem emlékszem pontosan hogy nézett ki.

Én csak a tapasztalatomat írtam le, és semmi értelme nincs, hogy ne az igazat írjam...

2015. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán a tervező testvére lehetett velem nagyon kedves mindig felhív ha megjött amit kértem stb. Pedig nem hagyok ott vagyonokat.

Ez olyan hogy kinek mi a jó minőség, nyilván van ennél is jobb, de ebben az árkategóriában ez egész jónak számít. A Zaraban se olcsóbb és azok valahogy tényleg ócska minőségű holmik. Ugyanez Promod, Orsay stb.

Nekem drágább márkákhoz nincs viszonyítási alapom mert ez fér bele a büdzsébe de a 10-20 ezres ruhák kategóriájában nem nagyon találtam olyat még ami jobb minőségre és ami nincs minden 2. nőnek :)

2015. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem,szerintem sima eladó volt, nem volt köze a tervezőhöz, akkor biztos nem így viselkedett volna. Fiatal, unott arcú lány volt. Képen mutattam ruhákat, amiket kifejezetten kerestem, és kb lenézett, mert nem voltam képben, hogy azok rég elfogytak. Aztán közölte, hogy szerinte biztos nem lesz, de ő ezt nem tudhatja, és nem is kérdezi meg, hanem majd nézegessek be. És ezek után is maradtam, és próbáltam kedvemre valót keresni.

Nem találtam. Az anyagok borzasztóak, a varrás szintén. Volt, amelyik nem volt eltisztázva. Némelyik ruha tapintásától a hideg kirázott. De továbbra is kedvesen megköszöntem mindent, úgy jöttem ki. Nem szeretek konfliktusba keveredeni, ér elég stressz, nincs szükségem fölösleges körökre és plusz idegeskedésre.


Sokkal drágább ruháim is vannak (többszázezres nagyságrendekre gondolok), de nem ár alapján vásárolok, hanem tetszés alapján. Ha a Zarában tetszik meg valami, akkor azt veszem meg, ha egy designer darabba szeretek bele, akkor azt.

2015. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2015. nov. 18. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!