Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még kapni valahol bodykat?

Lehet még kapni valahol bodykat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 3/4-es ujjú bodyt hétköznapi viseletre és egy csipkéset bulikba. Tavaly láttam nagyon sokat, de azóta sehol sem találok. Ilyesmiket keresek:

[link]

[link]



2015. nov. 15. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig mindenhol van, főleg a sima. Kínai is dugig van velük, vagy ha bemész egy plázába tuti találsz mindkettőt.
2015. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát sok van belőlük a kínai üzletekbe. De most nem értem régen a lányok főleg a mostani 20-30 éves generációra gondolok régen kivoltak akadva hogy az iskolában tesin tornadresszt kellett hordaniuk és minden baj volt velük. Mostanában 3-4 éve de inkább 1-2 éve divat lett a body ami totál ugyan az mint a tornadressz és szinte úgy veszik mint a cukrot pedig semmivel sem különb sőt oylan csajt is láttam 2-3 hónapja a buszmegállóban aki valószínű buliba mehetett mert volt rajta egy egyberuha hátul majdnem bokáig érő szoknya résszel ami takarta a lábát de elől ha sétált vagy úgy ált lehetett látni hogy bugyiban van, akkor nagyon néztem őt pedig én is nőből vagyok és kérdezte miért nézem őt mert ez buliba jó, és mondta hogy ez body alatta meg van bugyi nincs ezzel semmi gond, és totál természetesen sétált benne a buszon úgy hogy előttem ment a szoknya hátsó része hátralibbent elől meg annyit láttak a pasik hogy bugyiban van ott nézték őt, a csaj meg tök természetesen leült lábait keresztbe tette oldalról totál látszott és nem zavartatta magát. Meg is van a véleményem róluk.


Oké praktikus viselet bár én nem venném fel soha a bodyt még ruha alá sem. De buliba minek neked? gondolom úgy is max a felső részét látják ennyi erővel veszel sima felsőt, betűröd és kész. Én is járok bulizni, de én mindig felveszek egy csinos egybe ruhát és ennyi.

2015. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A body-t nem magában szokták hordani,a tornadresszt igen. Lényeges különbség. Egy szűk fazonú nadrággal nagyon is csinos nem értem mi ezzel a baj, erről ilyen hegyibeszédet írni te jó ég...
2015. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!