Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már régóta akarok egy ilyen...

Már régóta akarok egy ilyen "finomkötött" kardigánt, viszont a suliban az egyik barátnőmnek majdnem ugyan olyan van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

én már régóta szeretnék csak nekem nem vesznek meg egyből mindent úgy mint neki. Szóval nekem nagyon tetszik, de nem akarom, hogy mások azt gondolják, hogy az ő stílusát akarom kopizni, meg nem akarom, hogy emiatt összevesszek vele. Sajnos megelőzött engem, és hamarabb vett egy olyat, de ő nem tudta hogy nekem az tetszik

Amugy ilyenre gondolok: [link]


2015. nov. 21. 11:22
 1/4 anonim válasza:
Vedd meg nyugodtan szerintem nem fogja azthinni hogy utánzod meg ilyenek. Nàlunk az osztályba 4embernek van ugyan ilyenje de nem is tudtak róla hogy a másiknak is van és egyik nap véletlen 3an is felvették de nem vesztek ossze rajta meg semmi konfliktus nemvolt és ha olyan pólót veszel alá ami más stílusú mint az övé meg esetleg a többi ruhadarabod meg a kiegészítőid is más stílusúak/egyediek stb. akkor szerintem nem lesz gáz.
2015. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vegyél esetleg más színűt. amúgy meg ne érdekeljen, dedós dolog ezen összeveszni meg megsértődni.
2015. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha akarsz ilyet akkor vegyél. Ha zavar hogy másnak is van ilyen akkor ne a suliba hordd és kész.

Sose értem az ilyet, hogy miért baj az ha máson is van... ezek a ruhák nem egyedi darabok, nagyon sok embernek van még ilyen rajtatok kívül is. Ráadásul a barátnőd... miért veszne emiatt össze veled? Más barátnők direkt vesznek egyforma cuccokat...

2015. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zavarna a barátnődet hogy neked is ilyen van, akkor vilagositsd fel, hogy rajtatok kívül még több száz embernek van ugyanilyen, ezért kizárt hogy öt akarod majmolni.
2015. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!