Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan férfi fehér ing,...

Van olyan férfi fehér ing, ami nem átlátszó?

Figyelt kérdés

Milliónyi boltban néztem már, de egyszerűen nem tudok olyan karcsúsított inget találni, amit utcán egy normális nadrággal fel lehetne venni, úgy, hogy nem látszik át. Tehát nem kell alá sem trikó, sem valami fehér póló.

Nem tud valaki egy boltot, ahol még lehetne kapni?

Ha átlátszik a mellbimbó, vagy ha ez nem, akkor a trikó az szerintem nem túl előnyös.

Előre is köszönöm a segítségeteket!



#fehér férfi ing
2015. nov. 21. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vögele. Ott vettem én is és nagyon jók. Szinte minden szinbe van.
2015. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan van.

Te hol nézted eddig?

Digel, Lavard, Olymp.

Kifejezetten férfi ruha üzletekben keresgélj.

Mondjuk én most Bershkában vettem egyet és nem átlátszó egyáltalán.

2015. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! NewYorker, H&M, C&A, pár sportbolt, hátha, Tesco, Kínai, Noname ruhaüzletek. Kínomban már ami csak eszembe jutott. Az igaz, hogy 5-6.000 körülieket néztem, nem mentem be Zarába stb, meg ahol a kirakatokban 18 volt egy ing. Első körben próbáltam megúszni ennyiből, de akkor megnézem azokban, amiket ti ajánlottatok. Ott kb mennyibe kerülnek?
2015. nov. 22. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Vögele átlátszó! Továbbra is keresem :D
2015. nov. 28. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Vögele nem valami szép, legalább is nekem nem tetszik.

én neten rendeltem már több mint 5 éve egy Broadway fehér inget. Elég sokat hordom, nem átlátszó, sztreccses, nehezen gyűrődik, bárhova feltudom venni.

2015. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!