Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten vannak olcsó...

Budapesten vannak olcsó használt ruha boltok ahol jó áron lehet férfi farmereket venni?

Figyelt kérdés
Tudtok olcsó használt ruha boltot ahol viszonylag jó férfi farmerokat lehet venni? Db. 1000-2500 Ft. Sok helyen körülnéztem, de a legtöbb helyen 3000-5000 ezer Ft amit én drágának tartok használt farmerért, főleg olyanokért amik nagyon viseletesek. Sajnos nincs időm végignézni az egész használt ruha üzletet. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 23. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kilós hádában lehet annyiért venni, keleti mögött vagy nagyvárad térnél a férfi kínálat egész jó, meg azok kicsik, meg lehet nézni percek alatt.
2015. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már a boltok kicsik, nem a farmerok:D én már vettem a nagyvárad tériben, vettem mást is, azt hiszem gatya meg pulóver volt együtt 4 ezer. De persze attól is függ milyen az anyaga és így mennyire nehéz. Le lehet méretni mielőtt fizetsz és eldöntöd hogy belefér-e az az ár amennyi lenne.
2015. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kilós Hádában sem lesz 2500alatt mert 3500 ft egy kiló ruha egy férfi farmer simán van kb 1 kiló vagyis akkor 3500 Ft.


A farmer pont az amit esetleg darabárasban olcsóbban lehet megvenni mert azért ott van esély 3000 alatt kifogni.

Amúgy ilyen turis árak mellett rendes boltban vennék farmert.

2015. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Háda darabárasban 4e a farmer általában, van drágább is, ami szerintük márkás, bár üvölt róla, hogy öt évvel ezelőtti.

Én ma vettem egy inget meg egy sálat egy kilósban és az került egy ezresbe.

2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!