Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az acélbetétes bakancs használ...

Az acélbetétes bakancs használata okozhat bőrkeményedést?

Figyelt kérdés

Azok véleményére vagyok elsősorban kíváncsi akik rendszeresen hordják. Mennyire kényelmes? Azt hallottam, hogy kezdetben feltöri az ember lábát, de aztán hozzászokik. Folyamatos használatra mennyire ajánlott, ha sokat gyalogol valaki?

Nem tudom hogy hosszú távon okoz e bőrkeményedést vagy tyúkszemet.



2015. nov. 26. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
jó minőségűt kell venni
2015. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel munkavedelmi jellege van tehat csak amig dolgozol addig van rajtad,szerintem nem.
2015. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Martens Shellys, Undercover, Gladiatort nyugodtan vehetsz.
2015. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! :)


20 soros Undercoverem van.

Nagyon kényelmes, a betörése sem okozott semmiféle fájdalmat,(nem dörzsölte ki a lábam). :D


Sokat hordom,nemrég vettem bele egy f*asza kis talpbetétet,így még jobb. :D


/És szerintem erősíti is a lábat a bakancs rendszeres viselése./ :)

2015. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 10 soros steelem van és kisebb nagyobb megszakításokkal több napig hordom, abszolút kényelmes benne gyalogolni, én imádom. Nem lett még baja a lábamnak tőle. Sőt jól szellőzik benne, nem izzad meg nap végére sem.

2015. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!