Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha cicanadrágot hordok...

Gáz ha cicanadrágot hordok nadrágként?

Figyelt kérdés

a farmerokba nagyon rossz a fenekem. 26-27.es kellene. a hátam mögött egy párszor kibeszéltek h rossz a segggem.

de cicanadrágba már egész jó, kerek a fenekem.

most az h kit néznek ribinek meg kit nem az nem a ruhán múlik szerintem. meg szerintetek ízlésesebb lenne egy olyan nadrág ami szarrá nyúlt a mosástól?

ha a színes sztreccs gatya nem ribis akkor a cicanaci miért ribis vki szerint? ugyanúgy színesek annyi különbséggel hogy nem gyűrődik a hajlatnál még egy 80 kilós csajon, meg kiadja a formákat, még ha kicsi is az a forma de forma



2015. nov. 27. 19:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%
Azt hordasz amit akarsz. Szerintem nem ribis,de azèrt legyen egy-kèt farmer a szekrènyedben.
2015. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

A leggingd (cicanadrág) egy lábfej nélküli harisnya, utcai viseletnek ízléstelen. Körülbelül olyan, mintha pizsiben mennél az utcára. A leggings utcai változata a treggings, ami lényegében olyan mint egy nadrág, az anyaga sztreccs, de sokkal vastagabb, mint a cicanadrág. A jeggings ennek a farmer hatású változata.

Utcára csakis az utóbbi kettőt vedd fel, különben ízléstelen és igénytelen benyomást keltessz.

2015. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Jól szabott nadrág kell. Abban jó feneked lesz. Vagy tornázz, akkor bármiben jó lesz. A leggings nem nadrág.
2015. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

Igen, gáz. Az mindegy, hogy milyen feneked van benne, a cicanadrág nadrágként olyan, mintha harisnya lenne. A leggings nem ribis, csak tudni kell viselni. Tessék, ezek csinos összeállítások. [link] Ez pedig egyáltalán nem szexis, még akkor sem, ha normál alkatod van. [link]

[link]

[link]

2015. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
64%
ezek a nem szép beálitások nagyon ott vannak xD a fénylő tevepaták bevillannak rendesen xd
2015. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%

[link]

[link]

[link]

Szerintem ne törődj vele ki mit gondol, de linkeltem zsebes leggings NADRÁGOKAT is, legyen meg az örömük a zseb mániásoknak. Én is szoktam normál leggingset hordani, ha jobbnak találod akkor hord azt.

2015. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%

nèzd,èn nem egy cicanadrágos csajt láttam ,akiknek a bugyi szine is átlátszott,nem csak a formája.szerintem az gáz,nèmelyik cicanaci inkább harisnyának valô,de semmikèpp se naturba utcai viseletkènt

de nyilván vannak amiket mar utcai viseletre terveztek(vastagabb,zsebes verziok)

èn hagyomanyos cicanacit otthoni viseletkent hordok.arra tokeletes.

utcara max hosszu felsovel vennem fel,de az se az en stilusom.

szóval szerintem nem valô utcara, de pont lexarom ha te úgy hordod.nem vèletlenül osztja meg ennyire a kozvelemenyt

2015. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem el, hogy még senki nem mondta, hogy a leggings az nem nadrág. Az olyan mint egy harisnya. Úgy hordjuk, hogy a s.eggünk nincs kint belőle. Valami takarja (szoknya, hosszú ruha...stb).

Ha rendeltetésszerűen használod, akkor meg úgyse látszik milyen a feneked.

Ha mégis a s.eggedet akarod mutogatni, elég viccesen fogsz kinézni. Mint aki otthon hagyta volna az egyik ruhadarabját....mondjuk elfelejtett volna szoknyát felvenni...és nem csak a narancsbőrt, de a tevepatát is mutatja.


[link]


Szóval szerintem igen, gáz, ha nem jól használod.


Meg csak egy kérdés...miért pont télen jut eszedbe leggingset hordani?

2015. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Gáznak nem gáz, csak ne csodálkozz, ha a hátad mögött azt mondják, hogy egy ízléstelen, közönséges, magamutogató trampli vagy. :D
2015. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
61%

A kis vékonyka, gumis "dzsörzé" fazonú nadrágok azok, nagyon gázosok sima nadrágként hordani, sőt, közönséges. Ennyi erővel bugyiban is kimehetnél az utcára, ugyan ott vagy.


Húúú b_szod, hány éves vagy, hogy ekkora jelentőséggel bír a feneked az életedre? 13? 14? Vannak ennél fontosabb dolgok is, például hogy az ember agyilag tart-e azon a szinten hogy felfogja, hogy a cicanadrág nem helyettesíti a normális nadrágot.


Annyi, de annyi normális nadrág van, a skinnytől kezdve a fenék push up-oson át a slimekig... Nem igaz, hogy nem találsz magadra egyet se, ami normálisan áll rajtad.


Ha meg tényleg ennyire sz_r a farod, akkor mozogj többet és zabálj kevesebb szemetet.


Ennyi.


"most az h kit néznek ribinek meg kit nem az nem a ruhán múlik szerintem."

Tényleg nem a ruhán múlik, de te veszed fel azt a ruhát, amiben hülyén nézel ki.


"meg szerintetek ízlésesebb lenne egy olyan nadrág ami szarrá nyúlt a mosástól?"

Akkor talán venni kéne új, normális nadrágot, hmmm?

2015. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!