Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk venni szabadidő ruhát anyukámnak, csakhogy teljesen elvesztem.

Amiket nézegettem mind fénylő, nagyon műszálas anyag és ráadásul vékony is. Hiába van ráírva, hogy épp Nike vagy Adidas sztem mind nagyon gagyi.

Néztem a Budmilt is, de ott meg rá csak pamutot lehet kapni. Én viszont a régebbi vízhatlan, belül bélelt szabadidőre gondoltam. Apunak régebben vettem a Decathlonban de ott egy fia szál normális női szabadidőt sem találtam a neten.

Szerintetek jó lenne a pamut? Vagy annak nagyon mackós hatása van?

Illetve találtam még kettőt:


[link]


[link]


Szerintetek megéri ezért a Nike-ért kifizetni 20.000forintot? Ehhez is az van írva, hogy textil melegítő. De ez ránézésre vízhatlan, nem?


Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2015. nov. 28. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri! Vagy,ha nem olyanak látod amilyen,akkor inkább menj el egy boltba ott biztosabb!
2015. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!