Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinalnak a nok a mellukke...

Mit csinalnak a nok a mellukkel, hogy hatamas nagy nekik, megis egesz fel van a nyakukba tolva?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót vesznek fel. Mondjuk ha tényleg nagyon ellenáll a gravitációnak, ott plasztik is lehet a dologban.
2015. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
EN is hordok, megsincs annyira a nyakamban.
2015. nov. 28. 15:59
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Akkor biztos rossz méretű melltartót hordanak.
2015. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Kisebb meltartót hordanak attól, mint amilyet kellene.
2015. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem láttad őket melltartó nélkül, akkor lehet kis turpisság is a dologban. Múltkor magamnak kerestem melltartót (75/D vagyok), és kicsit meglepődtem, mikor egy kisebb méretű a kezembe került. Egyenes volt a hátulja, annyi szivacs volt benne! :D Szóval akinek a nyakában van a melle, valószínű pont kis mérettel rendelkezik, azt fel lehet szépen nyomni. Én sem tudom feltolni a nyakamba, akkor a pánt vágja a vállamat, vagy hátul felcsúszik. Mondjuk nem is vagyok tiniribi, hogy a nyakamban legyen a mellem. Ígyis elég jól állnak! :D
2015. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Push up melltartót viselnek szűk felsővel. Feljebb huzzák a pántokat igy még jobban rásegítenek.
2015. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy a mellük, mert a nagymellű lányoknak készült melltartóba nem tesznek annyi szivacsot, míg a kis mellű nőkébe van hogy 5 cm vastag a szívacs és az már eléggé az egekbe tudja dobni a melleket :D
2015. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!