Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&m ben miert szaglasszak meg...

H&m ben miert szaglasszak meg a ruhakat ha cserelsz meg miert. Bunkoznak mikor ok hirdetik hogy 30 napig cserelheted?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 00:58
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
Sűrűn viszel vissza cuccokat?
2015. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem
2015. nov. 30. 01:26
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert sok tahó azután viszi vissza, hogy már hordta. A 30 nap nem arra van kitalálva, hogy visszaélj vele.
2015. nov. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Úgy 30nap hogy nem hordod. Nem egy hónap használat után áll ez a garancia.

Ha nem hordtad miért zavar?

2015. nov. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert sokan megveszik, hordják és visszaviszik.
2015. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Megszaglasszak hátha érezni rajta parfümszagot vagy amiből kiderül hogy hordva volt. Azt pedig én sem értem miért bunkoznak, ha egyszer meg van engedve a visszavitel. Nekem még a H&M-be nem bunkoztak, de a Mayoba igen. Utólag jöttem ra hogy egy másik felső jobban tetszett volna, pár nap múlva visszavittem kicserélni, és a csaj tok gyanúsan nézett rám, szagolgatta, tovirol hegyire átnézte. Kikérdezett miért akarom cserélni. Tok szarul éreztem magam. Pedig a másik felső drágább volt, még rá is fizettem, de így is bunkó volt.
2015. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Én még nem találkoztam ilyen alkalmazotta, pedig vittem vissza 4-5 ruhát biztos, de szerintem is azért csinálják, mert sokan hordják 29 napot, aztán visszaviszik, pedig nem ingyenes ruhakölcsönzőről van szó. Amúgy meg nem értem miért bunkózik az eladó, attól neki nem lesz kevesebb a fizetése, semmi köze hozzá tulajdonképpen, hogy mennyi ruhát vesznek vissza.
2015. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

" semmi köze hozzá tulajdonképpen, hogy mennyi ruhát vesznek vissza."


Ja, leszámítva, hogy ha a főnöke jön rá, hogy használt ruhát visszavett, akkor feltételezem levonják a fizuból, meg lecs...szik rendesen.

Amúgy meg tessék megfontoltan vásárolni, én még életemben nem vittem vissza semmit, kivéve egy minőséghibás cipőt. (Két hét alatt leesett a talpa.)

2015. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is vittem már vissza, velem sosem bunkóztak. Mondjuk én 1-2 nap után, mikor rájöttem h mégse áll jól, vagy nem tetszik, vagy kisebb kellett volna. Nem 30 nap után. Az lehet nekem is kicsit gyanús lenne, h eddig nem tűnt fel h vmi nem oké a ruhával.
2015. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3 hét műlva vittem vissza nem hordtam kicsi lett.mivel rá volt írva hogy 30 nem siettem vele, meg viszegettem magammal mintának másik h&m ekbe hátha valahol van nagyobb.

Mivel megalazo hogy kinézi belőlem hogy viselt áruk akarok cserélni meg még pofát is vág meg odaszól a masiknak hogy gyere aláírni és akkor egymásranéznek meg valami kártyára akarnak rAvenni s mikor Zt elutasítom bunkón beszélnek na ezt nem kellene. Úgy hogy ők ajánlják hogy dönts késöbb.

2015. nov. 30. 10:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!