Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyem? Vagy a színe miatt...

Megvegyem? Vagy a színe miatt nem praktikus?

Figyelt kérdés
Fekete parka kabátot szerettem volna venni télre. Viszont mindenhol csak zöld(khaki) színben van ilyen stílusú kabi. A zöld színű kabáton nem látszik meg nagyon a csapadék(hó, eső)? Tudom, hogy sokaknak ilyen van és ez most a divat, de praktikus ez a szín viseletre?

2015. nov. 30. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is az van most és először tartottam tőle, hogy nem lesz-e fura, megy-e mindenhez

és igen, 1 hónap után mondhatom hogy elégedett vagyok vele

2015. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Praktikus, nekem is van. Legalább nem úgy nézek ki, mint egy varjú.
2015. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszettek ezek a kabátok, addig a percig, amíg nem kezdte el minden második ember hordani. Szerintem már nagyon is divat lett, kb nem lehet megkülönböztetni őket. Oda vagyok a khaki ért, de én úgy döntöttem inkább lemondok róla, csak ne kelljen beállni a sorba...Ezért ha ez a típusú kabát tetszik és más nem, akkor sztem inkább legyél varjú, mert talán még úgy jobban kitűnsz a tömegből :D
2015. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh és mi van akkor ha nem tűnsz ki a tömegből? Mikor nőnek már fel az emberek és nem azt nézik hogy különcök legyenek? Nem rohadtul mindegy hogy olyan kabátod van mint a szomszédnak ha bitang jól áll és illik a cuccaidhoz????


Jó választás a khaki.

2015. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vicces,de feketét is ugyanannyian hordanak már,úgyhogy olyan mindegy..plusz nem egy kabáttól lesz valaki tucat.A többi cuccodtól,az egész megjelenésedtől függ,hogy egyedi vagy e vagy sem.
2015. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!