Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha visszaviszek egy ruhát a...

Ha visszaviszek egy ruhát a boltba vagy bárki azt egyszerre kiteszik vagy valami fertőtlnítésen átmegy? Gondolok itt az inditex üzletekre és h&mre ahol a szolgáltatás része hogy elviheted a ruhát és otthon döntesz

Figyelt kérdés
Mert pl megveszi egy olyan valaki aki berakja a szekrényébe amig gondolkodik akár hetekre és ott mondjuk moly van a ruhába is belepetézhet, vagy csak a táskajaban viszi magával ki tudja mikkel együtt, vagy otthon tipródik rajta a földön tartja, netán fel is veszi egyszer és úgy viszi vissza mint hallani ilyeneket.
2015. dec. 1. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem mossák ki, mert akkor már nem lenne új. Ennyi erővel a próbafülkében is ugyanúgy szennyeződhet a ruha, dezodoros, alapozós, sminkes, izzadsàgos lehet, azzal se nagyon lehet mit tenni. A többi példád nem túl életszerű. Én első használatba vétel előtt kimosok mindent, mert ki tudja ki mindenki fogdosta össze.
2015. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok tinilány minden héten másik ruhát vesz majd pár nap múlva visszaviszi buli után. Lehet hogy abba törli a pi..át is...a moly is életszerű sok háztartásban van sőt mindenféle bogarak. Akár még ágyi poloska is. Elég ha a kanapéra leteszi. Na meg van egy réteg aki tényleg visszél ezzel a visszavitellel és nem a gazdagok.konkrétan cseréldének használja pár nap után cserél mndig egy újabbra igy a mosást is megússza.de ha ezeket kiteszik azt nem ellenőrzi az antsz? Kellene erre valami szabály hogy legalabb lefujjak valamivel.
2015. dec. 1. 09:10
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem mossák ki. Gondold végig, hogy amíg legyártják, csomagolják, szállítják, pakolják, raktározzák, stb. mennyi mindenen megy keresztül. Ott sem tudod, hogy igazából mi történik vele :)

Ahhoz képest, hogy valaki hazaviszi és berakja a táskájába, szekrényébe. Hát nem sokban más.

És gondolj bele, hányan felpróbálták már előtted mások az izzadt vagy koszos testükre.

Na ezért kell minden új ruhát kimosni azonnal, és nem hordani amíg ki nem mostad.

2015. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Na erre pont van egy sztorim!

Nem igazán kedvelem a Bershkát és társait. Nyáron viszont -pont fesztivál előtt - ahogy benéztem, megláttam egy fehér farmershortot, és azonnal beszaladtam, hogy megvegyem. Gondoltam milyen jó lesz egy atlétával a szigetre. Próbafülkébe berohanás, cucc le, vállfáról le a naci. Térdig húztam fel, amikor is beleláttam az ülepébe.

Nos lányok... A hányinger elkapott. Konkrétan vastagon állt benne a sárga, néhol okkersárga hüvelyváladék!!!! Nem tudom ki az az igénytelen, aki így visszavitte (abba nem megyek bele, hogy vajon orvos látta-e már), azt sem, hogy ki az az okos eladó aki ezt így visszavette, majd ki is akasztotta az üzletben. Gyomorforgató volt! Ezek után kimentem az üzletből, és megfogadtam, hogy többé nem megyek be.

2015. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Így biztosan nem vennék vissza.

Gondolom, amit próbáltál, az nem azért lett ilyen, mert hordták és visszavitték, hanem a felpróbálás alatt kente össze valaki. Nem mindenki hord bugyit :D

2015. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Basszus, annyira ne legyen már valaki igénytelen, hogy bugyi nélkül próbál valamit. Még cipőhöz is kötelező a nejlonzokni, jobb helyeken adnak is.
2015. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ellenőrizni sajnos ezt nem lehet, hülyéből meg sok van.
2015. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen fertőtlenítést nem kap ahogy azok a ruhák sem amelyek a dezodoros izzadt testekre vannak próbálva. Mosás otthon csodát tesz. És akkor mondja valaki hogy használt ruhát venni igénytelen dolog (bár nem járok már régóta turiba de cseppet sem gáz szerintem).

Egy plázás ruha sokkal több szarságnak van kitéve nézd meg a kimázolt kiscsajokat és seprűfejű kissrácokat egyik igénytelenebb és büdösebb mint a másik. Csak messziről mutatósak.

Az hogy a ruha milyen állapotú amit vissavisznek az eladó köteles megnézni akár szagolni stb és eldöntheti hogy visszaveszik e vagy sem. Nyilván ha azt látja hogy valami gáz van vele akkor elutasíthatja a visszavételt.

2015. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös, ha ez egy próbálás során lett olyan, amilyen állapotban volt, akkor eléggé nagy baja lehet a lánynak! Undorító volt, a gyomrom felfordult tőle! Kár, hogy nem fotóztam le! De abban a helyzetben ez eszembe se jutott! Örültem, hogy nem értem hozzá! Ha láttad volna amit én, nem írnád azt, hogy biztos így nem vették vissza. Ez nem 2 perc tülör előtti nézegetés eredménye volt! Még bugyi nélkül sem! (Bár ekkora igénytelenséget elképzelni se tudok, hogy valaki bugyi nélkül próbáljon. Ha mást nem néz, legalább a saját érdekeit kellene szem elott tartania, hogy ő is elkaphat valamit!)
2015. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
8-as igen, ezért sem szeretem a plázás boltokat. Maximum Zara, mango. Inkább felsőbb kategóriás üzletekben vásárolok. De ez a Bershkás short tényleg megtetszett... Aztán el is vette a kedvemet örökre az üzlettől! :D
2015. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!