Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok szeretitek a skinny...

Srácok szeretitek a skinny farmert, a csőfarmert? Tudtok ilyen képet küldeni magatokról?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon szeretem, csak feszülős skinnyt hordok. :)

Kérdező te lány vagy?

2015. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb két éve szereztem be az első ilyen nadrágomat és rögtön sokkal jobban éreztem magam benne mint más szabásúakban, előtte elég bő szarúakat hordtam és mindig kellemetlenül éreztem magam, olyan volt, mint ha nagy lenne rám a nadrág pedig nem volt az. Azóta már lecseréltem az összeset és csak skinnyket hordok. Közben nem csak a nadrágokat hanem az öltözékem már elemeit is megreformáltam és ma már sokkal magabiztosabb vagyok és sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint két éve. Képet itt nem küldök max privátban, de azt se tudom így hirtelen hogy van-e olyan ahol a nadrág is látszódik. :D

18/f

2015. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival kiegészíteném, hogy a tévhitekkel ellentétben egyáltalán nem nyomja azt, ami odalent van, nem kényelmetlen és nem feltétlenül kell úgy hordani, hogy közben a viselője az a feneke mutogatásával botránkoztatja meg a jónépet...
2015. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg az a jó, ha kicsit a fenékre is ráfeszül, és diszkréten kiadja a formáját. :) Inkább az a gáz, amikor az eredetileg jól kinéző skinny farmer trottyosan lóg az illető seggén, és olyan érzetet kelt, mintha betojt volna. :) A csajok is szeretik, amikor látszódnak a formák. :))
2015. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy a nadrágban mutogatja a viselője a fenekét hanem hogy van aki úgy hordja, hogy letolja és akkor ki van az alsógatya a nadrág alatt. Bocsi hogy félreérthető voltam, remélem így már érthetőbb. :)
2015. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja így teljesen más. :)


Az alsógatya villantás, és a trottyos seggű nadrág szerintem is gáz. :)

2015. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem meg az a gáz, ha ráfeszül a fenékre teljesen, na ez tényleg b*zis
2015. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!