Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítséget kérnék, nem tudom...

Segítséget kérnék, nem tudom összeillik-e a választott öltözékem?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a divathoz, és nagyon ritkán járok "kiöltözős" összejövetelekre.

Van egy bélelt, karcsúsított fazonú, szoknyás (kb. térdig ér) középszürke kosztümöm. Illik hozzá fekete magasszárú csizma, illetve milyen színű harisnya passzolna?

Köszönöm előre is a segítséget!


2015. dec. 5. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Térdig érő szoknyához magasszárú csizmát én nem vennék fel; nem láttam még olyan nőt, akinek jól állt volna. Még ha olyan combközépig érne a szoknya akkor egye-fene, de ha már térdig ér... olyan 40 éves háziasszony jut róla eszembe, aki csinosan szeretett volna felöltözni, de nem jött neki össze. [link] (érted mire gondolok, ugye?)

Szóóóval, szürkéhez mehet fekete, természetesen bőrszínű harisnyával (ha szürkét veszel fel akkor a kosztümmel olvad egybe, csúnya; ha feketét akkor meg elüt a ruhától) Esetleg olyan fekete nejlon is szóba jöhet, de én inkább a bőrszínűre szavaznék. Téli, pamutharisnya szóba sem jöhet.

Térdig érő kosztümszoknyához általában balerinacipőt vagy magassarkút veszünk fel, csizmát nem igazán, de google-be írd be a "szoknya csizma" szavakat és tudsz képeket nézegetni, cikkeket is találsz arról hogy mi a menő meg mi nem :D Remélem segítettem! :)

2015. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább sima fekete magassarkúval vedd fel.
2015. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! Alighanem így a nadrágnál-csizmánál maradok, mert szabadtéren is kell valamennyit sétálgatni, fáznék a magassarkúban/balerinacipőben. De nagyon hasznos volt a tanácsotok, legközelebb ennek fényében próbálok válogatni.
2015. dec. 5. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Borszinu vastag harisnya, fekete magassarkú vagy bokacsizma
2015. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!