Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudom felvenni a bordó...

Mivel tudom felvenni a bordó és fekete harisnyámat?

Figyelt kérdés

Ma kaptam két harisnyát, egyik bordó, másik fekete színű; de fogalmam sincs mivel tudnám felvenni. Úgy értem, sejtem hogy szoknyával, de milyen fazonúval? Milyen cipőt érdemes beszerezni mellé? Tudnátok nekem linkelni esetleg olyan szoknyákat és cipőket amik illenek az ilyen típusú harisnyákhoz?


[link]


Pontosan ugyanilyet kaptam, mint ami a képen is van.


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. dec. 5. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
a fekete bármihez megy, kivéve a világos, vékony anyagú ruhák. a bordó meg.. hát talán feketével jó lehet.
2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szinte akármilyen szoknyával viselheted szerintem. Én az ilyesmi szűk szoknyákat szeretem: [link] , de az ilyesmi is csinos: [link]


cipőnek meg szerintem így télre bokacsizma jó lehet, de akár hosszúszárú is, én az utóbbit hordom.

2015. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csini! De ezek kb. tényleg mindenhez jók! És viszonylag nehezen szakadnak ki!
2015. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2015. dec. 5. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Bokacsizma, sotet bakancs
2015. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szoknya:Ha megfogadsz egy tanácsot akkor mint az előttem leírtak alapján bármilyen fazonú szoknya jó de a 3 legelőnyösebb a bordó harisnyához az a ceruzaszoknya A vonalú szoknya és a farmerszoknya(Sorrendbe:1.Ceruza 2.farmerszoknya 3.A vonalú)

Cipő:Gondolom így télen hideg van a balerinához ezért bakancsot az a legelőnyösebb

2015. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!