Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához szerintetek...

Ehhez a ruhához szerintetek milyen cipő illene?

Figyelt kérdés

Céges karácsonyi bulihoz a ruha:

[link]


Kiegészítő infó: nem nagyon tudok járni magassarkúban, ez alól csak a teli talpú csizma kivétel.

Ezzel a csizmával gondoltam (csak a magas sarkú, telitalpú változattal):

[link]



Fekete nylonharisnyát fogok még venni hozzá, és egyszerű, fekete, hosszú nyakláncot. Ha hidegebb lesz a helyiségben, akkor fekete blézert is veszek.


Nem akarok törpesarkú cipőt venni, mert nem tetszenek...

Mit javasoltok? Ez így jó, vagy van más ötlet?


25 éves lány vagyok egyébként.


2015. dec. 6. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

En chelsee csizmat vennek fekete harisnyaval, en a legkulonbozobb ruhakhoz is felveszem.

[link]

2015. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a ruhához csakis magassarkú illik,még platformos is inkább mint az a lapos sarkú förmedvény!
2015. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez így elég rossz együtt..:/ inkább valami balerina féle akkor már. vagy nemtom
2015. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neee! Ez borzalmas! Az a gyűrött fazon semmiképp nem passzol hozzá, a chelsea boot meg pláne nem!

Keress inkább vastagabb sarkú bokacsizmát abban szerintem tudsz majd menni, ha az éktalpúban megy, akkor abba is. Kevésbé rossz választás szerintem, de én körömcipőt vennék hozzá, nagyon max csini balerinát.


Nekem van ilyenem, ez saccperkábé passzol hozzá szerintem, de nem tudom milyen anyaga van a ruhának.


[link]

2015. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy inkább ez, ezzel szép lenne!

2015. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút nem illik hozzá a csizma

nem kell feltétlen törpesarkú cipő, vannak kisebb sarkú cipők is amik még nem törpék

amúgy szerintem a fekete hari helyett jobb lenne a testszínű

2015. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!