Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez inkább futó, vagy utcai...

Ez inkább futó, vagy utcai cipő szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az aminek akarod:) Szerintem futni kényelmes, utcára pedig jó,én legalábbis felvenném(felvettem, fehér-arany volt nekem)
2010. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha futni jársz akkor az futó cipő, ha nem akkor utcai :)
2010. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem ilyen van csak feketébe és utcai cipőnek használom! Mikor én vettem akkor 20000 ezer volt!
2010. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább futáshoz való. A talpa is úgy van kialakítva, a felső része is olyan és a fantázianév is erre utal.

De utcára is felveheted. Néha én is ilyen cipőt kapok fel, ha megyek valahová - természetesen akkor eleve sportosabban öltözöm.

De szerintem ez alapesetben futáshoz van, nem utcai viselet.

2010. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aminek akarod : D
2010. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem futócipő, hanem utcai. A futócipőknek nem ilyen a kialakításuk, nekem van nike futócipőm, egészen más az anyaga is, és a talpkialakítása is, a formájáról nem is beszélve.

Ha futsz benne, akkor ne fuss vele túl kemény terepen, mert ennek a talpa nem fogja megkímélni a térded...

2010. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
meg a futócipő kétszer ennyibe kerül kb... Plusz itt is az utcai kategóriában van...
2010. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez utcai.

Eredetileg a Sprint Sister futócipő volt, de utcainak is megcsinálták:) Nekem is volt,csak sajna lerúgtam az orrát.

2010. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!