Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi karórát ajánlotok...

Milyen férfi karórát ajánlotok 10ezer forint körül?

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Semmilyent. Ez a gagyi kategória legalja.

Ha ennyi pénzed van rá, akkor inkább rendelj valami poénos vagy szokatlan itthon nem kapható órát pld. az e-bayről! Vagy valamelyik hazai apróhirdetési oldalról egy régi, felújított vagy jó állapotú mechanikus órát!

Nem vagyok sznob, de 10 000 Ft-ért nem órát kapsz, hanem gagyit. Ez kb. órában az a kategória, mint felvágottban a kilónként 400 Ft-os "párizsi".

2015. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A barátomnak szeretném venni. Én nem hordok órát, nem tudom mi a különbség egy "gagyi" és egy drágább óra között. De ha tudnál ajánlani egy "nem rossz" kategóriájú órát azt szívesen megnézem.:)
2015. dec. 7. 19:53
 3/7 anonim válasza:
Ennyiért casiot tudsz venni, az szerintem elég tartós, de az egyik legelterjedtebb pont az olcsósága miatt. A daniel wellington most nagy divat de abból ennyiért esetleg replikát tudsz venni, ezt fontold meg hogy inkább olcsó de eredeti vagy egy drágább másolata mellett döntesz. Ha nem fontos a márka akkor bármelyik nagyobb óraboltban elég sok közül választhatsz. Esetleg megfontolhatsz egy paul hewitt karkötőt, az is nagyon megy most, árban is kb 10 körül van..
2015. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ha tényleg ez a helyzet akkor 15-20 ezret is kiadnék ezért. Ha a drágább másolata mellett döntök az mennyire látszana? Azt se szeretném hogy olyan legyen mint minden második embernek.
2015. dec. 7. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez pld. elég stílusos:

[link]


A "nem rossz" nálam a Tissotnál, Certinánál, Marvinnál kezdődik.

Az egyetlen japán márka, ami belefér nálam a mezőnybe, az a Seiko, de annak is csak a komolyabb modelljei.

Pld.

[link]


Talán még a Casió G-Shock szériájának az első modelljei tetszettek.

2015. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A replikák között is vannak árkategóriák, ami minőségbeli különbséget is jelent, nekem egy női daniel wellingtonom van, kb 12 ezer volt ebayről rendelve és összehasonlítottuk az eredetivel, semmi különbséget nem láttunk rajta, még a doboza és a papírja is teljesen megegyezik. Lehet hogy nem olyan az anyag minősége, ehhez nem értek, látható különbséget nem vettem észre. Viszont ha karácsonyra keresel akkor sajnos már Kínából szinte biztos nem ér ide. Azt tudom ajánlani hogy minél több boltot járj végig és nézegesd, fogd meg a modelleket, pl bőrszíjasnál szerintem számít a tapintás, vagy van-e minőségi érzést keltő súlya és nem pihekönnyű olcsóságnak tűnik, a bevonatok milyen minőségűek, az aranynak ne réz színe legyen, az ezüst pedig ne csúnya szürke, ennyi jutott eszembe így hirtelen :)
2015. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"semmi különbséget nem láttunk rajta, még a doboza és a papírja is teljesen megegyezik. Lehet hogy nem olyan az anyag minősége" - Mondjuk ami az eredetinél platina, az a replikánál jó esetben nemesacél. Vagy porcelán számlap helyett műanyag. Azért kidolgozásbeli különbségeket is észre lehet venni. De a lényeg a tokban rejlik! Az egyikben egy kézzel összerakott, svájci, minőségi alapanyagokból készült szerkezet dobog, a másikban egy futószalagon gyártott eldobható "szív".
2015. dec. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!