Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb egy minőségi...

Zsanett16 kérdése:

Melyik a jobb egy minőségi ruhaüzlet vagy egy úgymond kínai áruház?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok pontosan, hogy H&M, C&A New Yorker...stb. Vagy inkább az olcsó kínai áruház?

2015. dec. 8. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A kínai sem olcsó, a H&M, C und A pedig nem, a NewYorker meg végképp nem minőségi.
2015. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ráadásul az általad felsorolt üzletekben lévő ruhák is Kínában készülnek.
2015. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltak is kínai cuccokat árulnak, csak saját márkával... semmi különbség nincs.
2015. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Itt már minden kínai. :)

És a kínai árúházakban sem olcsóbb,ez szentigaz.


Ha Nike vagy Adidas márkájú cipőt is vennél,az is kínai,csak magas árral és van márka neve.


De már minden hamisított,szerintem.

2015. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Attól, hogy valamit Kínában varrnak, még nem lesz hamisítvány.

Az adidas azert varrat pl Kínában, mert olcsó a munkaerő.

De az összes anyagot, az utolsó gombot és a cérnát is a cég küldi oda. Attól még minőségi, hogy Kínában készül.

Több nagy márka varrat pl Magyarországon. Stella mccartney, Givenchy, Moncler... Az van beleírva, hogy made in Hungary, de attól még nem magyar a termék. Az adidas vagy a Nike sem lesz gagyi kínai, attól, hogy ott készül.


A hamisítványok viszont nem a cég által odaküldött anyagokból készülnek, hanem Kínában készült alapanyagokból. A kínai üzletekben is gagyi, alapból rossz minőségű kínai, sokszor mérgező festékkel átitatott anyagokból eszkábálják össze a cuccokat. A szagát sem bírom ezeknek a kínai boltoknak!

2015. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A H&M még mindig sokkal jobb, mint egy kínai bolt. Az anyag nem gagyi, mint egy kínai boltban. Pontosan megfelel a H&M minősége az árának. Én ritkán vásárolok H&M-ben (nekem olcsó, bár ha megtetszik ott valami, akkor megveszem), de szerintem ki lehet fogni ott szép cuccokat. Ár-érték arányban rendben vagy
2015. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem a kínai termékekkel sem volt gondom.

Egy szép dolgot ha meglátok,legyen az egy felső,vagy egy farmer nadrág,sokáig bírják.Csak esetleg én növöm ki őket..vagy nem,de csak példa.

Nekem sok márkás holmi,bármi nem tetszik,nem a stílusom,egyszerűen ha hozzám vágnák,ingyen,akkor sem venném fől.

Szóval olyat veszek,amiben szépnek érzem magam,független az ára.

2015. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kínaival csak a bajom volt. Évek óta nem veszek ott semmit.

A H&M sem jött be, összementek, formátlanok lettek a ruhák.

Tescoban veszek F&F cuccokat, nagyon jól bírják, semmi problémám nem volt velük eddig. Illetve még a New Yorkerben szoktam venni fölsőket.

2015. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tesco tényleg meglepően jó és tartós cuccokat árul, az ár sem vészes (férfi cucc legalábbis)

De volt olyan is, hogy egy egyszerű sötét nadrágot akartam venni, és az ilyen hm, stb. mind szrul állt, míg a kínaiban egyből találtam egy jót. A new yorkerben gáznak tartom, hogy már 12 ezer egy farmer, annyit én nem adnék érte.

Illetve ingeket turkálóból veszek, mert pont az ízlésem az angol ingek.

Szóval szerintem mindegyikben lehet jókat találni. Meg attól is függ hogy te azt szereted, ha sok cuccod van és ritkán kell mosni meg lehet variálni, vagy azt, hogy kevés,drága és márkás.

2015. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!