Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyúlnak ki nagyon...

Miért nyúlnak ki nagyon gyorsan még a márkás nadrágjaim is?

Figyelt kérdés
Kb havonta vehetnék magamnak új nadrágot, de inkább 3 hetente, mert irtó gyorsan kinyúlik, főleg a térdénél, de amúgy mindenhol. Ezek sztreccses nadrágok. A Terranova cuccok rohadt gagyik, na de hogy a Bershka is ilyen legyen. Hol vásároljak, jó minőségű nadrágot, ami sztreccses de nem nyúlik ki??

2015. dec. 9. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Bershkának is csak a neve nagy, de egyébként gagyi a minőség.


Én a Levisbe megyek, ha egy tartós, hosszútávon is hordható farmert szeretnék. Rengeteg fazonjuk van, és tényleg évekig hordhatod. Befektetés, mint egy jobb cipő, vagy kabát, hisz sosem megy ki a divatból. Szerintem érdemes rászánni az árát.

2015. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A Bershka ugyanolyan gagyi mint a terranova. Nekem sokféle farmerom van, Levi's, Tommy H, Pepe, ezek persze jók, de amit nagyon szeretek azok a Zara farmerek, és azok nem is drágák az előzőekhez képest. Nekem is nyúlt mar ki Guess farmerom, 40 ezer ment a kukába.

Ha nagyon sztreccset és nagyon szüket veszek, az nagyon kényelmes és csini az elején, de rájöttem hogy kis idő után ezek kinyulnak, mindegy melyik márka, mert a gumik nem bírják a terhet. Így hat jobb ha olyat veszel, ami csak kicsit szteccs.

2015. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig bírják, bármilyen márka, mindegy, hogy olcsó vagy drágább.

Hogyan mosod őket? Nem lehet, hogy azzal van a gond?

Vagy esetleg túl kicsit veszel és ezért nyúlik nagyon?

2015. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem már pár ilyen plázás nadrágot, ami kinyúlott, kitérdesedett. Utána mindig húzogatnom kellett a derekát, mert csúszott le. Én bevágtam a szárítógépbe és cső, összement hordhatóra :D

Amúgy meg a Tescoban vettem 2-3 F&F-es farmert, azoknak semmi ilyen baja nem volt, olyanok, mint amikor megvettem őket. És nem 10.000-be kerültek, mint a H&M-ben meg a többiben.

2015. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nadrággal lehet gond, hanem vagy nem jó a méret, vagy a mosással van a gond... én leggyakrabban olcsó kínais nadrágokat veszek, de évekig bírja mind. Nem nyúlnak ki, nem kopnak, semmi gond velük. Ahogy a néhány márkásabb nadrágommal sem.
2015. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony hőfokon kell mosni mert a meleg vízben a gumiszálak tönkremennek.

A legolcsóbb nadrág is tartós marad ha langyos víznél nem mosod melegebb vízben.

2015. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
52%
Mostanába minden cucc egyre minőségtelenebb. Hozzá kell szokni. Na meg bírni anyagilag..
2015. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mosd kezzel ,es ne centrifugazz ,nekem feltunt ,hogy az teszi tonkre a ruhaimat ,a poloim elferdulnek ,stb.
2015. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!