Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki ért a Divathoz a segítene...

Aki ért a Divathoz a segítene nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a kérdésem hogy egy ilyen összeállítás mennyire divatos: http: [link]

[link]

[link]

[link]


Páwás?? igazából én azon aggódok hogy ez most divaba van? [link] A válaszoka Előre is Köszii:)



2015. dec. 11. 15:42
 1/10 anonim válasza:
77%

Szerintem ez az öltözködés a mai "pávák" alap felszerelése.Tehát igen ez a legpáwásabb amit felhuzhatsz.Én a helyedben az egyediségre törekednék...

De ha nem megy akkor maradj az egyszerű és nagyszerűnél.

Nekem ez jön be: [link]

Csak ne legyen túlcsicsázva..És szerintem az air force-ot felejtsd el,minden második embernek olyan van.

2015. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Minden jó, de a pulcsi nagyon gáz. Összes barátnőmmel azon vagyunk kiakadva, hogy hogy vehet fel ilyet egy "férfi" ....
2015. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy vettem le, hogy a a sportos stílust akarod keverni elegánssal, szóval hagyd a koptatott cuccokat (nadrág), a nagy márkajelzés gáz (cipő) és a felsőt se vedd fel. A kardigán nem rossz.

Nagy, homogén, egyszerű felületekre törekedj lehetőleg fekete színben és a sportosságot ne márkajelzésekkel vidd bele az outfitbe - értsd nem kell tenyérnyi Nike jel mindenhova, sőt sehova -, hanem a szabással. Gondold át mit viselnek az emberek, ha futni/edzeni mennek és találd ki, hogy melyik elemet hogyan lehetne stilizálni.

2015. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: én igazából a páwa stílus képviselem és ezért vannek ezek a márka jelek mindenhol:)
2015. dec. 11. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Aggódik, hogy divatban van-e! Úristen! Bevallja, hogy páwa, és egy kicsit sem érzi magát nevetségesnek! Megáll az eszem, ekkora divatmajom nyomit! :'D


Megnyugtatlak, elég páwásan öltözködsz, ergo tökéletesen hülyén nézel ki.

2015. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Aki abban leli örömét, h tinifiúk divathóbortjait szapulja, annak azt üzenem: Get a life! Szánalmas vagy!


Nekem sem a páwa a kedvenc stílusom, de ha egy szett jól van összeválogatva, azt elismerem. A fentivel sincs baj, azt nem látom tisztán a telefonomon, h a kardigán milyen anyagból van, de ha pamut/jersey, akkor rendben van.

2015. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drága Kim Jong Un, attól, hogy kimondom a véleményem még van életem, és nem vagyok szánalmas. Csókollak.
2015. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, csak senki nem kérdezte.
2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, de azt sem kérte senki, hogy mondj véleményt a véleményemről. De nem akarok veszekedni, szerintem itt fejezzük be.
2015. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ne bantsatok hogy pawa es milyen a stilusa. Ez a mai vilagban nagyon divatos. De ne figyelj senkire szt vedd fel ami neked tetszik
2016. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!