Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék én sportmelltartó...

Hol vehetnék én sportmelltartót? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég kicsik a melleim, pedig már 20 felett vagyok.

De muszáj melltartót hordanom, főleg sportoláshoz!


Ne írjátok, hogy kicsi mellre nem kell mert a melleim hiába kicsik rettenetesen lógnak!!!


Komolyan nagyon lógnak, már többen szóvá tették :(


Sportmelltartóra lenne szükségem, mert

1 a merevítősben, csipkésben nem tudok tornázni

2 azokat nem is szeretem, csak a sportosabbakat.


A melleim kicsik, jó indulattal A kosár méretnek felelnek meg.

Lemértem a mellem méreteit. A mellbimbónál a mell legszélesebb részénél 108 cm. (Tudom sok, de kövér vagyok...)

A mell alatt 98.


Az a problémám, hogy én eddig még csak B, C, D stb mellekre láttam sportmelltartót. A-s mellhez nem gyártanak? Dehát a kis mell tartó szalagjai is megnyúlnak mozgásnál illetve a kis mell is lehet lógós, nekem is nagyon lóg.


2010. márc. 23. 00:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi, hogy merevítőset nem viselhetek, mert van egy csomó a mellemben (már megnézettem, azt mondták nincs baj) de a merevítő pont ott nyomná meg és az nekem kellemetlen.

Így még azt sem lehet, hogy olyanban sportoljak...


Tudna nekem valaki segíteni, hogy hol vásárolhatnék/rendelhetnék én melltartót?


Vagy ha lenne szabásminta vagy nem tudom akár az is jó lenne és megvarratnám, habár ehhez szerintem speciális anyagok kellenek.

2010. márc. 23. 00:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt van melltartó méret kalkulátor itt kiszámolhatod hogy mekkorára van szükséged!

2010. márc. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon jónak tűnik, de ahogy látom a legkisebb rendelhető kosárméret C-s! Nekem meg alig A-s a mellem. :(
2010. márc. 23. 01:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez ugyan nem sport melltartó, de nincsen benne merevítő, és 3szög alakú. én a centrum áruházban vettem még anno, beedee-s márkájú volt. ebből volt nagyobb A-s is, bár a 98 az elég nagy A kosárhoz.

de ha konkrétan triumph-hoz mész ott tuti tudnak neked segíteni, ott van mindenféle "nem reális" méretű melltartó, és sztem nemkell neked kifejezetten sportmelltartó, a merevítő nélkül 3szög alakú is jól tart, és kényelmes.

ilyen: [link]

2010. márc. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van : sportoláshoz szükséges az erős sportmelltartó!!! Nem jó egy "akármilyen", mert annak nincs elég jó tartása, a sportmelltartók sokkal erősebb anyagból készülnek...


Megakadályozzák, hogy a tartószalagok tovább nyúljanak.


Itt lehet kapni "A"-kosaras sportmelltartót :

[link]

2010. márc. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg : javaslom, hogy igyál görögszénamag-teát (vagy görögszénamag kapszulát is lehet kapni), ettől 1-2 számmal megnőnek, teltebbek lesznek a melleid!!!

Kb. 2-3 havi kúra után már látható lesz a mellnövekedés.


(Higyj nekem, nekem is így nőttek meg a melleim B-kosarasról D-re kb. 6-7 hónap alatt és azóta is változatlan a méret.)

2010. márc. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nő a mell:O

Kipróbálom én b-s vagyok elég lenne a c méret is!

2010. márc. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

01:47 köszi, ezeket a 3szögeseket egyébként is szeretem :)


03:26 köszönöm! Múltkor néztem az otto valamelyik katalógusát, de abban sem volt csak C D stb. De örülök, hogy mégis van nekem való is! :))


03:32 Nagyon kedves vagy és köszönöm a tanácsot, de én nem akarok nagyobb melleket. Ezeket is hatalmasnak érzem (bár tudom nem azok).

2010. márc. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!