Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vennétek fel...

Erna21 kérdése:

Milyen ruhát vennétek fel színházba?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy egy fekete csipkés ruha már túl sok vagy sem. Inkább egy szoknya egy elegánsabb felsővel?

Nem budapesti színházról van szó (Szeged - Kisszínház).

Válaszaitokat köszönöm előre is.



2015. dec. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoknya elegáns felsővel, egyszerűbb kivitelben. Annyira gagyi, mikor valaki túlöltözik színházba, elárulja, hogy sosem jár ilyen helyekre.
2015. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. Táska terén mi az, ami még elmegy?
2015. dec. 13. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem látom se a táskát, se az outfitet... De alapvetően arra is ez vonatkozik, legyen minél egyszerűbb mindenben, formában, színben stb.
2015. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs olyan táskám, ami színházba megfelelő lenne. A vajszínű, egyszerűbb borítéktáska az egyetlen, ami "elmegy". De majd kitalálom, köszönöm a segítséget.
2015. dec. 13. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem bonyolítom túl de majd meglátod hogy neked sem kellett volna. Én voltam már nadrág-felső kombóban is és magassarkú kisruha kombóban is. A többség úgyis bénán öltözik, ne egy fashion weekre számíts :D
2015. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!