Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 5 nap alatt kell megvarrnom...

5 nap alatt kell megvarrnom egy felsőt! Milyen anyaggal&színnel?

Figyelt kérdés
Buliba szeretnék menni, és mindenképpen egy fűző stílusú cuccra gondoltam. Szóval egy ruhadarabot ez elejét elvágom csinálok rá kis lyukakat azokat úgy mint a cipőt összefűzőm amennyire tudom és csinálok neki olyan pántot hogy egy kis gomidarab a pánt és arra rávarrni ruhadarabot mint egy kis köpeny mellig. Az a kérdés hogy miből. Milyen szín milyen anyag illene hozzá? Fekete alsórésszel venném fel.
2015. dec. 14. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A színt szerintem neked kéne eldönteni.Ha buliba lesz, akkor én valami élénk vagy fényes, csillogó anyagot választanék.Színre nekem a bordó, a piros, vagy ezüst jönne be, ha már buli...

Anyaga? Hát például selymet, szatént szerintem ne nagyon, mert azzal elég nehéz dolgod lesz.Valami olyat, ami nem túl vékony és nem nagyon csúszik.Talán jó lenne, ha a fűző lyukaiba vennél ilyen kis lyukas szegecseket, hogy a fűző ne tépje, ne nyújtsa az anyagot.

2015. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!