Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a 35 ezres dzseki mivel...

Ez a 35 ezres dzseki mivel jobb mint egy 5 ezres kínai?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 16. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert CONVERSE. Itt a márkát kell leginkább megfizetni.
2015. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt tudom, de egyébként minőségben egyáltalán jobb 30 ezerrel??
2015. dec. 16. 13:56
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Imádom az ilyen válaszokat miszerint csak a márkát fizeted meg. A sok csóró turkálós meg kínais mondja ezt.

Amúgy VAN különbség. Igen.

2015. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hahh drágám, nem vagyok csóró turkálós és kínai, 30-ért vettem 1 hónapja téikabátot. Turkálóban soha nem jártam és kínaiban is kb 5 éve.

Van egy kínai kabátom, aminek semmi baja és tök jól bírja, de egyszer vettem egy olyat, ami 1 hónap után elkezdte ereszteni a töltelékét a varrások mentén. Szóval szívtam párszor a kínaiban, úh nem vásárolok ott max bugyikat.

És igen, a márkát eléggé meg kell fizetni! A Mayo-ban vannak olyasmi cuccok mint a kínaiban kirakva a kirakatba és többszörös áron, mert rajta van a Mayo felirat...

A Converse amúgy nem rossz, de így képről én nem tudnám megmondani, h megéri-e, élőben kéne látni.

1-es voltam

2015. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Az tény hogy a márkát meg kell fizetni, de ha már kiadsz érte ennyi pénzt legalább nézzen már ki valahogy. Nekem ez egy sima hurkázott kabát némi szemeteszsák beütéssel.
2015. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sztem egy jó téli dzseki
2015. dec. 16. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha szerinted ez jó, akkor minek kérdezed?


Egy márkás szélálló, vízálló, hegesztett varrású technikai kabát valóban megér ennyit (és többet), de egy egyszerű pufidzseki, amire rátettek egy converse logót aligha...

2015. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jó ez a dzseki, de ilyet lehet venni kínaiban is, azt kérdeztem mi a különbség minőségben a kettő között
2015. dec. 16. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem te hülye vagy:)


Ha ugyan ilyet lehet venni a kínaiban akkor miért vennéd meg?:) Azt a kis matricát meg felnyomják neked 2-3 ezerért:)


Ha van két ugyan olyan kenyér egymás mellett, a másik viszont megvan karistolva az miért ér többet mint a másik? Mert a hülye karistolás függők megveszik és elhiszik hogy jobb:)

2015. dec. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de még mindig nem érted, hogy csupán annyit szerettem volna megtudni, hogy a minősége jobb e, tartósabb, könnyebben mosható e, stb. azt tudom, hogy pufidzsekit árul a ralph lauren is, csak az még ennél is sokkal többe kerül..kérdés hogy tényleg mikben lehet jobb egy ilyen poliészter dzseki
2015. dec. 16. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!