Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiközösîtenek az öltözködésem...

Kiközösîtenek az öltözködésem kinézetem miatt, mit tegyek? Mért utálnak? Mindenki az osztályból

Figyelt kérdés

Az osztályban csak lányok vannak

Klikekre van osztva az egèsz

1. Ők a főbb menők , gazdagabbak , szoliba járnak , tallyba , new yorkerbe , zarába , berskába öltöznek .

Kondiba is bár van aki csak fotozkodni.

Hètvègèn buli, vagy koktèlozás.

Hètközbe meki , gyros.

Mindnek snapchat , instagram , facebook.

Műköröm, kozmetikus , szoli , műszempilla a rutinjuk.


10-15 lány , köztük a 45 kilos-150 cm

De 80 kg is. 175 cm is.


Jott egy új lány * ezt lent folytatom.



Vannak akik jól öltöznek de nincs annyi p3nzük mint a fentebb emlîtetteknek .

De joba vannak veluk a suliba.



Meg vsn pár emos , trumblöros lány is

7-8 an


Ők is meg vannsk egy mással.


Meg 3 akik sehova nem tartoznak jo barátnők.


Èn meg a legfelső rèteghez szeretnèk tartozni .

Próbálkozok de nincs pènzünk műkoromre szolira , ruhábol id az olcsóbra.


De csak kiröhögnek ... De sehova nem tudok tartozni.

Èrvágdosók hoz se.bár oda nem akarok.


A 3 lány is elküld , hogy hadjam őket.


11 es vagyok már nem akarok sulit váltani.



Szóval jött egy új lány , ő szèp is csinos is .

Mutattam anyukámnak a facebookon es neztük snapchaten a kèpeot mrg instán.. Ami alapján anya le r... Izte (èrtitek)


Majd rá párnapra piszkáltak a menők , az új lány pont nrm.


Ès anya kikellt magámbol es elègcsúnyan irt az új lánxak , meg mèg kettőnek , akik közül egy piszkált is.


Le r ... Izte őket meg hogx minden a se..üg alávan tève èx hogx smink nèlkül meg ocs.mányak , meg azèrz szoliznak ès bántanak engem merz irigyek hogy èn szèp is csinos vagyok.


Es mivel az emlèkeiben ez az új lány maradt meg így őt szidta a leginkább a snappes kèpeit emlîtette.



Ők szoltak sz igazgatónak hogy anya milyen lekezelő primitív módon es oktalanul csinálta , es ennek az új lánynak az apjs nagy ember îgy most az osszes tanár utál es az igazgató behîvott minket amyával meg a 3 lányt ès szüleiket meg beszèlesre.


Szóval mèrt utálnak ?


2015. dec. 16. 19:00
 1/9 anonim válasza:

Tudod.. Aki egyszerűen a képek alapján ítél valakit és mondja rá, hogy rbanc.. Az ne legyen... Az ne akarjon sehová tartozni. Te intézd a dolgaidat, ne anyukád. Ha nagyon "pénzes" akarsz lenni, de a szüleid nem tehetik meg, tégy érte te magad. Menj el dolgozni.


Ez a dal jutott hirtelen róla eszembe:

"You're alone, you're on your own, so what?

Have you gone blind?

Have you forgotten what you have and what is yours?

Glass half empty, glass half full

Well either way you won't be going thirsty

Count your blessings not your flaws"

https://www.youtube.com/watch?v=VNdHd1asf9s


18f :)

2015. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem válts iskolát, még annyira nem késő. Vagy próbáld meg figyelmen kívül helyezni őket, és inkább a tanulásra koncentrálj.
2015. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok anyádnak... annyi agya van mint amennyi látszik (semennyi).

Én a menő csajok helyében úgy kiutálnálak hogy a városból is elszaladnál.

Mindezt anyaként felnőttként mondom.

Nagyon gáz...és máskor inkább ne anyádnak rinyálj mert sajnos elég buta nő....

Fotó alapján véleményezni puszta irigységre vall. Inkább venne neked jó ruhákat ahelyett hogy másokat ribizne mert adnak magukra...

2015. dec. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy 17 éves lányt leri..ncizni mert a szülei jobban élnek és megteheti hogy jól ( báraz általad felsorolt márkák elég alja) öltözik és eljár edzeni, nem tudom.. Elég szánalmas egy 30-40 éves nőtől. Ha két 17 éves csinálna még megértenem de egy felnőtt nőtől érthetetlen, irigy magatartás.

Anyád miért nem ért el olyan életszínvonalat hogy anyagilag tudja mindezt biztosítani neked???

Ha az én lányommal tennétek ezt meg, olyat kapnatok anyáddal együtt hogy másra nem tennétek rossz megjegyzést soha.

Végtelen irigy panelprolik vagytok!

2015. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy meg kéne tanulni szépen, magyarul, kulturáltan írni-beszélni-viselkedni, nem anyukádról példát venni, és akkor befogadnának a többiek.
2015. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
...és ne legyél ennyire felszínes, ne az alapján ítéld meg az embereket, hogy hogy néznek ki és milyen ruhát hordanak, vagy mit szeretnek... és akkor téged se a ruháid alapján fognak megítélni.
2015. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Rosszul közelíted meg a kérdést. Valószínűleg semmi köze az öltözködésednek ahhoz, hogy kiközösítenek.

Őszinte leszek: a leírásod alapján (de kívánom, hogy a valóság mást tükrözzön) annyi jött le, hogy szörnyen felszínes vagy és még kiemelkedően értelmesnek se tűnsz.

Mi van, ha nem csak a külső alapján klikkesednek? És azt látják, hogy te csak ennyit érzel a világból, ennyi az életed és kész? Bocs, de az szánalmas, nem csoda, hogy nem akarnak veled lógni, főleg ha még egy értelmes mondatot se tudsz leírni 17 éves létedre.

Persze nem csak te tehetsz róla, volt kitől tanulnod, anyukád is ilyen értelmesen szemléli a világot a jelek szerint.

Még be is mószeroltad meg égetted őket, csodálod, hogy nem barátkoznak veled? És még pedálozol, hogy befogadjanak a "menő és gazdag" csajok, bár nyilván se menő, se gazdag nem vagy? Te vagy a szánalmas tyúk a sztoriban, vedd észre!

Talán ne a külső alapján ítéld meg az embereket. Talán az is sokat segít, ha szinte felnőtt létedre nem rohansz anyucihoz az első kis problémáddal, hogy anyatigrisként védelmezzen. Elszúrtad és kész. Próbálj meg legalább tanulni az esetből. Nem csak az iskolából áll az élet, barátkozz máshol, másokkal. De ha sehogy se bírod, válts iskolát. Csak ott kicsit változtass a hozzáállásodon, mert könnyen ugyanott találhatod magad.

2015. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hülye vagy te is, meg anyád is
2015. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Buta vagy, legyél okosabb. Hányas tanuló vagy? Anyukád meg minek hív ribizlinek egy magára adó nőt.... Ostoba, szánalom az a nő(anyukád)
2018. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!