Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki tudja mit visel, mit...

Ki tudja mit visel, mit jelképez ezzel?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdés végett jutottam arra,hogy megkérdezem,vajon tudja e,és foglalkoztatja e az embereket,mit hordanak,mi a jelentése egyes ruhadaraboknak,kiegészítőknek.


Legfőképp a kockás sálra gondolok,mert eddig nem vettem fel,mert mindenkin ez van,de ezek után lehet,hogy hordani fogom,mert jó célt szolgál a jelentése!

Ki tudja mit jelent és honnan ered????


És felvesztek olyan írásos pólót,amire nem tudjátok pontosan,vagy egyáltalán mi van írva???


köszönöm!


2010. márc. 23. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

CSAK olyan felitartos pólót hordok aminek tudom mi a jelentése. Engem zavarna, ha valami ismeretlen szöveg lenne rajta. Plaesztin kendőt sem hordok.

Am. mostanában nagy divat a Marily Monroe-s táska is. Oszt.társam vett is egyet, amikor meg megkérdeztem, hogy szereti-e egyáltalán M.M-t akkor azt válaszolta "hát annyira nem ismerem.. de jófejnek tűnik..." szóval ennyit erről :DD

2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Én felveszek olyan pólót aminek nem tudom a jelentését.. szerintem nem mindenki nézi pont azt hogy mi van páirva a polodra, hanem inkább mindenki csak azt nézi hogy jo e a segged!

17/L.

2010. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én felveszek olyan pólót aminek nem tudom a jelentését.. szerintem nem mindenki nézi pont azt hogy mi van páirva a polodra, hanem inkább mindenki csak azt nézi hogy jo e a segged!


de ha egy fokkal intelligensebb emberrel találkozol,tuti elolvassa...és elég ciki,ha az éppen nem rád jellemző..

szerintem legalábbis..

2010. márc. 23. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A feliratok többsége csöcsre van írva azt meg még a pasik is észrevehetik és lehet azért nem jössz össze a Szőke Herceg No.1-el mert azon röhög hogy mi van rád írva ;)


Amúgy igen,utánanézek hogy mi van a pólómra írva de a legtöbb felsőmön nincs felirat.

2010. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Kedvenceim a Che Guevara-s cuccokat hordó emberek. Fingjuk sincs, hogy ki van a pólójukon, de hát az menő.:)
2010. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok kockás sálat! És sajna a jelentését sem tudom, de ha valaki leírja megköszönöm! A feliratokat mindig elolvasom és csak azt veszem fel ami tényleg igaz rám! (bár nem igazán hordok feliratos ruhadarabokat) És nekem ezen érdekes dolgok közé tartozna a kínai jelek is! Milyen sokan tetováltatnak magukra egy-egy jelet! De ha csak egy picit másképp rajzolják fel, vagy rossz a fordítás, a kínai piacon röhög rajtuk az összes árus! :-)
2010. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


a kockás sálról..

2010. márc. 24. 19:52
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

olyan 1 fa*szság ez az egész jelkép dolog..de nagyon!!!

Azt veszem fel ami tetszik..

Az a lényeg hogy jól álljon rajtam..

ennyit a bu*zi jelkézekről..

Amugy is a jelképeket csak az emosok nézi..őket meg lesz*arom mit gondolnak..

Csá

20/F

2010. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

utsó,akkor vegyél fel bitch feliratú pólót,és menj ki a dunakorzóra!! :D utána el ne felejts beszámolni nekem,(antiemósnak)hogy milyen volt az éjszaka! :D Márha le tudsz ülni a gép elé..csak a hülyék,és pont a most divatos emósok nem foglalkoznak vele,hogy épp mi van rajtuk,mondjuk ha egy b*zi vagyok angol feliratú pólót veszel fel,ne csodálkozz,hogy meg akarnak bszni! :D

de a te dolgod..én nem tartom normálisnak az olyan embereket,akik úgy vesznek fel dolgokat,hogy nem tudják az mit üzen kifelé a világnak..

2010. márc. 25. 15:42
 10/12 A kérdező kommentje:
pont olyan,mintha köszönésképpen bemutatod a középső ujjadat valakinek,mert azt hiszed ez a menő,és azt se tudod mit jelent.. XD
2010. márc. 25. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!