Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új divatról, NYÁRON CSIZMA?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2010. márc. 23. 18:05
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első link elég szellős meg csinos, de a többi... befülled a láb, és személy szerint nekem nem tetszik.
2010. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezt egy másik kérdésre én válaszoltam:


Ezt annyira nem bírom, Bár te mondjuk még jó vagy. Mert mikor nyaraltam JÚLIUSBAN Olaszországban egy csomóan HOSSZÚ SZÁRÚ CSIZMÁBAN jártak. Belesülne a lábad, ez nem való nyárra.


Egy csizmát akart venni a kérdező :)

2010. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez így van, akkor én ezen a nyáron tutira nem leszek divatos. Maradok a szandálnál, rohasszák mások divatból a lábukat!
2010. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hehe nekem tetszik az ötlet. :) Pont ezt "irigyeltem" a más országokban élő lányoktól/nőktől, hogy pl. Amerikában is hordanak egész évben csizmát. Ha meleg van, ha hideg..

Bár itthon tuti nem veszem fel, mert megszólnának és hülyének néznének. :D

2010. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Utálom a csizmát, alig várom mindig h végre ne kelljen hordani. Hülye lennék még nyáron is abban járni.
2010. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik de ...biztos vékonyabb anyagú lenne ...vagy nem...:D nekem azért tetszik de tényleg kicsit furán néznének rám.:s

Szerintem inkább maradok a sarunál

2010. márc. 23. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az, hogy miért zavar annyi embert az, ha furin néznek rájuk csak azért mert egy-egy olyan ruhadarab van rajtuk, ami nem olyan átlagos és hétköznapi. Nem kellene, hogy ennyira zavarjon mindenkit, szerintem hordja mindenki azt, amit akar, amiben jól érzi magát, akár divattól függetlenül. Amugy a nyári csizma, ami vékonyabb anyagból van egy szellősebb napon nagyon aranyos is tud lenni, de azért nem az a kívül-belül szőrős, mert az egészségtelen.
2010. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az első nagyon ötletes,nőies!Én felvenném egy csinos ruhához!Buliba meg pláne!Nyáron már sokszor láttam csajt csizmában a discoba táncolni.
2010. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Jó hogy végre eljutott ide is, eddig se értettem, hogy miért számított gusztustalannak a csizma nyáron. Én például hidegebb nyári napokon szoktam csizmát venni, vagy egy buliba nyáron is nagyon vagány tud lenni egy magassarkú csizma neccharisnyával szoknyával. Mindig vannak fanyalgók, akik megjegyzést tesznek lábszagra meg bebüdösödésre, de az az ő bajuk.
2010. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!