Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet 6000 Ft alatt jó,...

Hol lehet 6000 Ft alatt jó, strapabíró bakancsot kapni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és nagyon szeretnék egy jó kis bakancsot, mert nincs. Márpedig akárhol nézem, vagy drága, vagy pedig szar (azaz vagy nem tetszik, vagy ha hordanám, hamar szétcsesződne. Rólam annyit kell tudni, hogy nem nagyon tudok vigyázni a cipőimre...(Tavaly télen 4 csizmát csesztem szét)Egy viszonylag olcsó bakancs kéne, ami strapabíró és jól is néz ki. Szeretem a feketét és a barnát.Kéne egy jó cipőbolt, netes oldal, aahol cipőt lehte venni vagy tökmindegy de kell egy bakancs. Tudtok segíteni?

2015. dec. 19. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjabol lehetetlent kersz. Egy normalis cipo is 10-10e korul kezdodik, tenyleg strapabiro, normalis anyagbol keszult bakancsot 6000-ert maximum hasznaltan fogsz kapni.


Arrol most nem ejtenek szot, hogy esetleg ha 1 tel alatt nem csesznel szet 4 cipot, lenne penzed normalisra...

2015. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dechatlon
2015. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ilyet újonnan sehol nem találsz.


Hogy sikerült egy tel alatt 4 csizmát tonkretenned?

2015. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

vagy nagyon rossz minőségű cipők voltak vagy nem tudom mit csináltál velük

egy átlagos cipő is kibír egy telet, még ha mindennap azt is hordod

6000 Ft-ért meg jó minőséget nem kapsz, max ha mázlid van és kifogsz valami kedvezményes darabot

inkább próbálj meg jobban vigyázni a cipődre és vegyél egy jobb, de drágább bakancsot


amúgy a Decatlonban esetleg találhatsz még ennyiért

2015. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
playersroom.hu officeshoes.hu londonport.hu
2015. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a Deichmannban vettem Landrovert. 8990 Ft volt. Picit több mint amit te szánnál rá de szerintem ez a 3000 Ft különbözet megér annyit hogy fél éven belül ha baja lesz cserélik. Egy noname kínais cipőt sehol nem fognak neked cserélni ha tönkremegy.

Amúgy vigyázhatnál a cuccaidra nem is értem, a 12 éves lányok csajosak, illegnek billegnek nem pedig a cipőket zúzzák szét terepen...

2015. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudsz ennyiért venni egyet.

Egy párat már nem biztos.

2015. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek, hogy a 12 éves csajok illegnek-billegnek???
2015. dec. 20. 10:33
 9/15 A kérdező kommentje:
Amúgy az csak egy télen volt, hagyjatok már! :D
2015. dec. 20. 10:52
 10/15 A kérdező kommentje:
playersroom.hu officeshoes.hu londonport.hu: k**** drága, 6ezret írtam nem 60 ezret!
2015. dec. 20. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!