Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék szövetkabáthoz...

Sötétkék szövetkabáthoz felvehetek fekete bokacsizmát?

Figyelt kérdés
A nadrág hozzá egyszerű sötétebb (leginkább kék és kékesszürke) és világoskék farmer, valamint világoskék vászonnadrág és világosszürke farmerszerűség. A felsők többnyire szürkék, szürkésbarna, fekete, illetve sötétkék. Ezeket váltogatnám a megfelelő párosításban. Erre húznám fel a sötétkék szövetkabátot (nem láttam még élőben, de nagyon sötétnek tűnik). Vennék még fel hozzá, ha olyan az idő, sötétszürke sálat (sálból még van fekete csíkos kötött, és sima szürke kötött) egyező árnyalatú szürke sapkával. És persze a fekete, közepesen fényes bokacsizmával venném fel. A lényeg az, hogy felvetem-e ezekhez a sötétkék kabátot. A Zara oldalán láttam, hogy vannak navy kék kabátok fekete cipővel, de azok leginkább sötét nadrággal és felsővel párosultak. 19/F

2015. dec. 20. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézusom... Azt veszel fel amit szeretnél. Ha odaállsz a tükör elé és úgy gondolod hogy jól nézel ki , akkor szerintem teljesen mindegy hogy mit mivel párosítasz.
2015. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De mivel csak meg fogom venni ezért max csak egy ruhával tudom megnézni, ami éppen rajtam van ott, ahol megveszem. Sajnos csak sötétkékben van ez a kabát, mivel használtan venném.
2015. dec. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!