Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az M3 Outletben Polgáron a...

Az M3 Outletben Polgáron a Levis-ben milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

Most láttam hogy 2+1 akció van és úgy gondoltam ha jó árak lennének akkor elmennénk a családdal venni pár farmert.

Maximum 10-15 ezer forintot adnánk egy nadrágért.


Még sosem voltunk itt vásárolni, és elég messze van, szóval jó lenne tudni milyen árak vannak itt.



2015. dec. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én 3 éve járok oda, félévente egyszer megyek el, de sztem nagyon jó. Máshol nem is vásárolok, igaz mindig otthagyok 140-160ezret, szóval mindig találok mindent, amit keresek. ugy emlékszem, a levis gatyák olyan 12-13 ezer körül vannak. Épp holnap megyek megint :)
2016. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10-15 ezer között általában a gyengébb modellek vannak, vagy éppen a beragadt méretek. 501-est nem nagyon fogsz tudni venni ennyiért. Többi farmer is jó, strapabírónak mondható, de évek múltán szétkopnak sajnos.

Popup üzletbe nézz esetleg be, ott szoktak lenni akciók meg olcsóbb valamelyest...

2016. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én konkrétan abban egyszer voltam, a premierben lévő üzletükbe járok, mert az van közel. Jobb árak vannak, mintha mondjuk a westendben akarnál nadrágot venni, de azért mégis levisről van szó, szóval ahhoz képest jó ár, nem ahhoz képest, amit sok tájékozatlan ember hisz, hogy az outletben mindent fillérekért adnak, és 5 ezerért biztos lesz már nadrág. Hát nem.


Amúgy vicces volt, mert mikor ott voltam, akkor pont az a Levis kabát volt rajtam, amit ha jól emlékszem már legalább fél éve vettem egy angliai outletben kb. 7-8 ezer forintnak megfelelő fontért (ráadásul egy hét múlva, mikor már csak a nagyon gáz méretekből volt pár, akkor még annál is jobban leárazták), Polgáron meg a tél vége miatt az outlet árat leakciózták, de még úgy is 20 ezerért akarták elsózni őket.

2016. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!