Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is van olyan ruhadarabo...

Nektek is van olyan ruhadarabotok, ami annyira drága, értékes számotokra, hogy alig meritek felhúzni, meg "féltitek"?

Figyelt kérdés
nekem egy ralph lauren perui pamut felsőm van ilyen, félek hogy a mosástól rosszabb lesz a minősége meg ilyesmi :D
2015. dec. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nyári fehér maxi ruhám,ami noha nem volt értékes annyira,viszont számomra az volt,hisz nagyon sokáig kerestem,amire ráleltem. Pont olyan volt,amilyet szerettem volna. :) Egyszer hordtam nyáron,mert tartogattam. Aztán az idei nyáron fel akartam venni,és szembesültem vele,hogy biza-biza már alig takarja a melleimet. Kinőttem. :( Azóta megváltozott bennem ez a tartogatósdi,és egy csomó imádott ruhámat elkezdtem hordani. :)
2015. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom miért venne valaki egy "használati tárgyat" azért hogy féltse és ne használja, de nem vagyunk egyformák.
2015. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mer tán ezt kaptam, és ha én megvenném 30 ezerbe kerülne minimum :) ezért féltem betegesen :D
2015. dec. 23. 13:49
 4/8 A kérdező kommentje:
*mert én
2015. dec. 23. 15:18
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Persze, egyszer vettem egy Burberry kabátot, és alig hordtam, mert féltettem. Aztán rájöttem, hogy semmi értelme a kabátomnak, ha nem hordom. Persze, így is féltem, de megfogadtam, hogy nem várok speciális alkalmakra, a halálos ágyamon biztos bánnám, hogy nem volt rajtam többször az a kabát, mert mindig csak halogattam.

A mosástól én is minden cuccomat féltem, mosd kézzel, vagy vidd tisztítóba.

2015. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs kifejezett drága darabom, Mangóból + H&M-ből, néha Zarából öltözködöm. H&M-ben leárazásokon vettem egy kék és egy bordó blézert, ezeket semmi pénzért nem adnám tovább és igen, féltem én is mosásnál, hogy valami befogja őket (amúgy a bordó eléggé ereszt :D). De amúgy nem sok értelme lenne megvenni, ha nem merném felhúzni az adott ruhadarabot. Azért vettem meg & azért hordom, mert jól néz ki.
2015. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, én is várok ilyen speciális alkalmakra :D most a szilveszter ilyen
2015. dec. 23. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, en minden ruhát úgy veszek hogy hordom is. Akkor is ha drága, vagy márkás volt. Ellenben van egy gyémántgyurum, amit ritkán hordok, mert féltem.
2015. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!