Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat a karácsonyi,...

Mennyire divat a karácsonyi, szarvas mintás, fekete fehér pulcsi fiúknál? 16/f

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell annak divatnak lennie ahhoz, hogy hordd. Amúgy is csak karácsony táján szokás ilyet viselni továbbá ebből adódóan jó meleg is. Úgyhogy szerintem ez nem divat kérdése hanem ünnep és fázékonyság kérdése.

21/F

2015. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ez megfelelő suliba, itthonra, meg akárhová így az ünnepek alatt.
2015. dec. 25. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Ha meg beszólnak akkor tojd le őket. Te legalább nem fázol és meg van a karácsonyi hangulatod.
2015. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Elso! A hord az miota ketto d??
2015. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hord nyugodtan, mert az a fajta pulóver nagyon menő, nekem is volt még suliban és elég sokan érdeklődtek hogy hol vettem és tetszett nekik. mostis van, a munkahelyemen gyakran hordom és sokmindenkinek tetszik :-) ;-)
2015. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alapige a hord, kijelentő módban. Felszólító módban hordja, ez második személyben hordjad. Ennek a rövidülése a hordd.
2017. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!