Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancsosok! Dr. Martens...

Bakancsosok! Dr. Martens airwair 1919 acélbetétes? Sürgős!

Figyelt kérdés

Találtam egy adok-veszek oldalon egy 1-2 alkalommal használt Dr.Martens airwair 1919-es bakancsot. Az ára megfelelő, elvileg ma fogok találkozni az eladóval, de elkeztem olvasgatni itt gyk-n hogy milyen bakancsot érdemes venni, és erről a modellről nem találtam semmit.

Nincs rocker, punk,skinhead stílusom viszont már régóta akartam egy fekete bakancsot ami nem jön szét 2hónap után, nem kínai, nincs rajta millió "arany" díszecske,és jól néz ki.

Naszóval, ez a bakancs 10 soros, acélbetétes én 163cm vagyok, lány, és fogalmam sincs hogy jól állna-e mert ezt a modellt lányon még nem láttam.

Azért sürgős mert a mai nap folyamán találkoznék az eladóval, de nem vagyok biztos benne hogy megvegyem. Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. dec. 28. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. dec. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!