Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az UGG csizmákról?

Figyelt kérdés

Tényleg annyira szörnyű, mint amilyennek néhányan leírják, vagy megfelelően viselve akár még csinos is lehet?

Erre gondolok:

[link]


2015. dec. 29. 17:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem kényelmesek, megérik az árukat. Persze, már amelyik..
2015. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
borzalmas, ha fizetnének érte se venném fel soha :DD
2015. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az vele a baj hogy nem tartja a bokát, és kb egy hét viselés után elkezd benne az egész lábfej befelé dőlni. Borzalmas látvány. És mindezt mennyiért is? 60-70.000-ért?
2015. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70EZER?Ezért az undormányért?
2015. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van, fekete. Turiból, új volt, megvettem, hogy majd eladom, de megtartottam végül. Iszonyatosan ronda szerintem, de régen volt ilyen kényelmes cipőm. Talpbetétet tettem az aljába, hogy ne dőljön be a lábam.

60ezerért mondjuk nem venném meg.

Csinosnak semmi esetre sem nevezném, szerintem ez nem az a kategória :D

2015. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek és borzasztó kényelmes is. Nem az az elegánsan, nőiesen csinos csizma, viszont szerintem bizonyos ruhadarabokkal nagyon jól tud kinézni és olyan szépen, aranyosan csinosan tud mutatni:)
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kenyelmes es meleg es megfelelo oltozekkel pedig csinos is. Nekem a fekete flitteres tetszik nagyon. Az eredetibe nem fog bedolni a bokad.
2015. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van 4 pár. Eredeti mindegyik természetesen.

Az eredetiben nem dől be a bokád és nem vagy csámpás! Sőt, nem is megy tönkre pár hét alatt. Az egyiket 3 éve vettem, ma is az volt rajtam! Nagyon meleg, puha báránybőr, megéri az árát!

2015. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!