Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek még magamra szilves...

Mit vegyek még magamra szilveszter este, mert nagyon hideg lesz este?

Figyelt kérdés

Tollkabátban leszek és vettem magamnak egy bélelt nadrágot, de abban most is fázok. Van egy bélelt csizmám, az pont jó lesz.


Mi lesz, ha -9, -10 lesz kint?


2015. dec. 29. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Az utcán ünneplünk.
2015. dec. 29. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kabát alá vastag pulcsi,én nadrág alá bélelt latexes leggingset ajánlom, nagyon jól véd a hidegtől én most magában hordom és nem fázom, van bélelt csizmám, az jó, sál, sapka vagy kapucni.
2015. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A latexes leggings ennyire meleg? Én azt gondolnám, hogy inkább hideg. Kötött pulóverem van, az nem annyira gond.
2015. dec. 29. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, jobban véd a hidegben,mert passzos és nem engedi ki a láb melegét, a hideget meg nem engedi át, mert ilyen gumis, nylonos. Sima farmerban, nadrágban jobban szoktam fázni, ezért nem is hordok nagyon. Vagy ha egy vastagabb harisnyára húzod a latexet, akkor úgy is elég, jól véd, esetleg veszel még szép boka melegítőt hozzá.
2015. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan 60-80 denes harisnyám. Arra vegyem rá?
2015. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet venni ilyet? Nekem is kell, de csak bélelt!!!
2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen az jó lehet, hát körbe kell nézni, igényesebb üzletekbe tartanak többet is, szoktam látni, bőrhatású feketét azt árulnak.
2015. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!