Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok mondani olyan helyet...

Tudnátok mondani olyan helyet ahol lehet olcsón beszerezni (maximum 10. 000 Ft-ért) converst. (Nem muszáj eredtinek lennie, jó az utánzat is)?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy már régóta szeretnék egyet venni, de sajnálom rá a 25.000 Ft-ot kidobni az ablakon főleg ha olyan hamar szétmegy.

2016. jan. 5. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Ebay. Én is nézegettem és megnéztem az eBay-en, sokkal olcsóbb. Ha tudod a méreted pontosan és fel is próbáltál egy cipőt a boltban akkor pont a méreted tudod megrendelni. De vigyázz, csak olyat rendelj ami ingyenes szállításos, mert ezek akár 5000-6000 forintba is kerülhetnek (mármint a szállítás).
2016. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:
Ne Playersroomban nézd,ott amiatt annyi,hogy tudjanak adni kedvezményt. Márkaboltban a simák (ami nem téli pl.) Mind megállnak 19-nél. És vannak akciós darabok is.
2016. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kerül 25.000 foritba. Az utánzat meg semmit sem ér, mert nem olyan tartós. Az csak menőzésre való...

Az eredeti NEM megy szét hamar, nem tudom honnan veszik azok, akik ezt terjesztik...

Én negyedik éve hordom ugyanazt a Converse cipőt (elég durva igénybevételnek van kitéve...sport, kirándulás, sár, iskola, lovaglás...etc), és még mindig teljesen használható állapotban van.

2016. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!