Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a ZARA-ban nincs egy zakó...

Ha a ZARA-ban nincs egy zakó raktáron akkor lehet rendeltetni? És ha a leárazások alatt rendeled akkor gondolom leárazva marad nem?

Figyelt kérdés
Mondjuk bemegyek kedden nincs az a zakó és rendeltetek egyet az utána következő keddre!

2016. jan. 6. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg.
2016. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerbiai vagyok.
2016. jan. 6. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az üzletek nem is tudják pontosan, miből hány darabot kapnak.
2016. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szetintem a leárazások alatt biztos hogy nem rendelnek neked, hiszen a leárazás arról szól, hogy a kollekcióbol el nem adott ruháktol szeretnének megszabadulni. Ha nincs olyan méret az üzletben, akkor nem is lesz.

Viszont en régebben rendeltem online a zarabol (olyan országban éltem, ahol lehet online rendelni) es teljes áron rendeltem meg a kabátot, holott mar rég leárazások voltak az üzletekben. Nekem mindenképp kellett az a kabát, csak egy üzletben sem találtam a méretemben. Szóval ha online rendeled elképzelhető hogy lesz amit akarsz.

2016. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekel nagyon a leárazás csak hogy meglegyen az a zakó.ha ott van az online oldalukon a zarának akkor lehet rendelni az üzletben azt a zakót nem?mondjuk h kedden megrendelem hogy hozassanak a jövő keddre!az úgy működhet vagy lehetséges?
2016. jan. 7. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üzletben semmit nem lehet rendelni, az van ami van. Én már próbáltam, széttették a kezüket.

Ami ennél is rosszabb, az online raktárkészlet csak kb valóságos, voltam úgy gatyával, hogy a készlet szerint volt az adott üzletben (bementem és megmutattam a telón), ők pedig soha nem láttak belőle egyet sem, sőt, megnézték, hogy nem is fog jönni. Kb ennyi tudnak megnézni.

2016. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!