Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek még magamra, mert...

Mit vegyek még magamra, mert nagyon fázok, és a leggings nadrág alá kevés? Ti mit vesztek fel?

Figyelt kérdés
17/L
2016. jan. 8. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

van bélelt leggings, ha olyat veszel fel nadrág alá, nem fogsz fázni (vagy legalább sokkal kevésbé)

emellett vastag zokni és vastag, vízálló csizma vagy bakancs

meg persze sapka, kesztyű, sál és egy jó télikabát

2016. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most nadrág alá való vagy magába hordva? Vastag termo cicanadrágban tuti nem fáznál, nekem is olyan van, kínaiban vannak.
2016. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sima harisnya es farmer.

Nekem ennyi pont eleg es nem fazok!

2016. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Én leggings + szoknyát hordok, néha lábszármelegítővel vagy épp térdcsizmával. Szerintem ez elég. Persze nem vékony leggingst kell ilyenkor felvenni.
2016. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Bélelt termo leggingset javasolnék. Látszólag vékony de kegyetlen jól szigetel és én úgy simán még -10 fokba is vígan elvagyok kint a szabadba amikor 30 percet kell begyalogoljak a munkahelyemre. Munkahelyemen sem sülök bele abba mert ugye szigetel tehát a meleget sem engedi be, pont jó. Persze a vékonyabb tavaszra vagy nyárra való legginget szoktam farmer alá venni amikor 5-10 fokok vannak, akkor a sima farmerba vagy sztreccs nadrágba picit fázik a lábam de leggingel együtt nem. Amikor már 15-20 fokok vannak szoknyával pedig pont ideális, de akkor már inkább a harisnyákat veszem elő mert szeretek szoknyába lenni.
2016. jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!