Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyn fajta harisnyához kell...

Milyn fajta harisnyához kell harisnyatartó?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan combfixhez, amin nincs szilikon, épp ezért kell hozzá harisnyatartó hogy megfogja a combfixet és ne csússzon le.
2016. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szilikonoshoz is ajánlott, mert még az is könnyen lecsúszik néha...
2016. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szilikonos nem szokott lecsúszni és nem is lehet a harisnyatartót beleakasztani, mivel nem megy át a szilikonon. Szóval a tartó az a sima harisnyákhoz való, amin nincs szilikon..
2016. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A combfix azért combfix mert szilikon van benne :), szóval ennek a harisnyának a neve simán csak harisnya (ellentétben a harisnyanadrággal).
2016. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt a szilikonost is rá lehet akasztani, legalábbis arra a fajtára ami csiptetős.


Másrészt meg a szilikonos nagyon is le tud csúszni, az nem ragasztó, ha már sokat volt rajtad kicsit kitágul aztán ha kicsit meleg van és még meg is izzadsz meg sokat járkálsz benne akkor lecsúszik szépen lassan.

Én egy este kb 10 percenként megigazítom ha nincs rajtam harisnyatartó

2016. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szilikonosat szoktam felvenni és harisnyatartót - de nem utcára! :)
2016. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen bármilyen combharisnyához. Én a szilikon csíkokat le szoktam tépni és kész.

[link]


Én ilyet fazonút szoktam felvenni- a tartóra gondolok-, gyönyörű szép...

2016. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!