Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon kapni kifejezettem az UGG csizmákhoz való ápoló készletet?

Figyelt kérdés

Heaven Store-t és az Office Shoes-t is felhívtam, HS-ben egyáltalán nem lehet kapni, az Office Shoesben pedig elfogyott. És nem is várható utánpótlás.

Nagyon nagy szükségem lenne rá! :(



2016. jan. 9. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Heavent akartam írni, én ott vettem még régebben. Sajnos akkor ötletem sincs! Netről nem lehet rendelni? Nézted?
2016. jan. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, néztem.

Lehet kapni természetesen :D

Csak az a baj, hogy a postaköltség 20 euro, és a szett pedig 30 az UGG weboldalán. És ezt egy kicsit drágállom, de úgy látom, hogy akkor kénytelen leszek megrendelni onnan. :/

2016. jan. 10. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ohh, sehol máshol? Nagyon jó egyébként!
2016. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem. Már jóideje keresem, eddig nem volt olyan sürgető, de most nagyon szeretném kitisztítani, mert vizes lett, és ugye 'bele ragadt' a víz. (Nem tudom jobban kifejezni, bocsi :D)

És most egy csúnya barna folt van a csizmi orrán. :c

Sima vizes ronggyal próbálom finoman kidörzsölni, és halványul is, de nem az igazi :c

Most irigyellek, amiért Neked van :c

2016. jan. 10. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Salamandernak vannak cipoapolo termekei amelyek nagyon jok.
2016. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!