Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leírásban szereplő órát...

A leírásban szereplő órát vagy ahhoz hasonlót honnan tudnék rendelni Mo-n?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tetszik egy óra a neve Curren 8023 ( [link] <ebben a színben a legjobb szerintem>) Nem akarok sokat költeni órára ez árban és kinézetben is megfelelt volna. DE most jön a csavar egy online boltban sem lehet már kapni itthon sajnos. Persze e-bay-ről beszerezhető lenne de mivel nem tudok angolul +ha segítenének akkor is komplikált lenne ha esetleg vissza kellene küldeni. Lyeg a lényeg az ebay nem opció, de ilyet szeretnék és sajnos nem találok szerintetek hol keressem? Illetve ha ezt nem is lelem tudnátok hasonló (szín, felépítés, fémszij, stb) órákat küldeni az ehhez tartozó árcédula körül az az maximum 5-7 ezer forint értékig?

2016. jan. 10. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vissza küldeni nem olcsó multaság amugy bármilyen cuccot.Lehet többe lenne,mint amennyiért meg vennéd...ott meg hol éri meg?

Óramánia?

2016. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem minden webshopot itthon. Hát volt ahol még a kínált része de a megrendeléskor már azt írta elfogyott... mondom köszi a semmit. :)
2016. jan. 11. 23:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Háh erre találtam... Elég kiszámítható volt ha kirakom a kérdést egyből találok XD
2016. jan. 13. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!