Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy látszodjon kissebbnek?

Hogy látszodjon kissebbnek?

Figyelt kérdés
Még nyáron vettem egy cipőt.De mikor csőnadrágot vettem fel, olyan, mintha 2 csónakban állnék. Mivel csak csőgatyáim vannak, segítsetek hogy tudnám "lekicsinyíteni" a cípőt!
2010. márc. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
sehogy, nőj magasabbra, vagy hosszítsd meg a lábadat felfele. más tippem nincs, eleve a cípődből nem tudsz lefaragni :D
2010. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezzel nekem is volt gondom...

40,5-ös lábam van, bár mondjuk magas is vagyok (180 cm)...

Én olyan cipőket hordok, amiknek kerekített az orra és nem nyújtott.... De már nem izgat igazán, el kell fogadni, nem lehet minden tökéletes... :)


[link]


[link]


[link]


A linkeken lévő cipők közül mondjuk csak az utolsó tetszik, az első kettőnek a fazonja jó, és lehet normális színben is kapni, de nem találtam a neten gyorsan másmilyet... Nekem is hasonló van, csak nem ennyire színes...


Ilyneket javasolok neked... :)

2010. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!