Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne, ha ilyen felsőt...

Ciki lenne, ha ilyen felsőt vennék fel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes, ez viszont egy kismama felső. De nekem nagyon tetszik, régóta szeretnek pont ilyet. Az hogy a hasanal buggyos még jól is jönne nekem, mert nem teljesen lapos a hasam, vagyis nem is pocakom van, hanem egy minimális úszógumi. Es talán így nem látszódna, mert a sima szűk felsok mindig kiadják.


[link]


2016. jan. 13. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2016. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2016. jan. 13. 21:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem megnyitja. Ha mégsem nyitható meg, akkor elmondom, hogy egy fekete szűk pamut felsorol van szó, mell fölött a vall rész es a karja tiszta csipke. Csak annyi, hogy az oldalán a derékrésznél meg van húzva, hogy a kismamapocak beleférjen. Teljesen olyan mint egy sima felső, csak ebből a húzásbol állapítható meg hogy kismama.
2016. jan. 13. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem nyitja meg. :S
2016. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
Ha tetszik,akkor hord. Mindegy ki mit gondol.
2016. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem megnyitja, és nem rossz, ha nem kismamáknak lenne amm még én is vennék ilyet :D
2016. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nyitja meg, de ha nem vagy vékony, szerintem óvatosan a kismama felsőkkel, nehogy azt higgyék, hogy terhes vagy:s
2016. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Mindenképp megnézem es felprobalom hogy áll.
2016. jan. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!